Caricamento in corso...

Pronostici Corners

DataSquadrePronostico
2019-06-25
02:00
LDU Portoviejo
Manta FC

Ecuador Primera B
2019-06-25
01:30
Haiti
Costa Rica

CONCACAF Gold Cup
2019-06-25
01:00
WSA Winnipeg
Des Moines Menace

USA USL League Two
2019-06-25
01:00
Utah Red Devils Women
Utah Arrows SC Women

USA WPSL Women
2019-06-25
01:00
Juventus Managua
Santos de Guápiles

World Club Friendlies
2019-06-25
00:00
Portuguesa Desportos
Desportivo Brasil

Brazil Paulista Cup
2019-06-25
00:00
Imperatriz
Sampaio Correa

Brazil Serie C
2019-06-25
00:00
Ecuador
Japan

Copa America
2019-06-25
00:00
Chile
Uruguay

Copa America
2019-06-25
00:00
Botafogo PB
Treze

Brazil Serie C
2019-06-24
23:30
Bermuda
Nicaragua

CONCACAF Gold Cup
2019-06-24
22:00
Club Atletico Porteno
Independiente Juniors

Ecuador Primera B
6-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
21:30
Union Huaral
Universitario de Deportes

Peru Copa Bicentenario
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
21:30
Sport Victoria
Alianza Lima

Peru Copa Bicentenario
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-24
21:30
Leones FC U20
Alianza Platanera U20

Colombia U20 League
5-6
1T: 3-3
2T: 2-3
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
21:30
CSD Santa Rosa
Academia Deportiva Cantolao

Peru Copa Bicentenario
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
21:00
Sport Boys
Sport Boys Warnes

World Club Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
21:00
Southern California Seahorses
San Francisco City FC

USA USL League Two
6-7
1T: 4-5
2T: 2-3
14
1T: 8
2T: 6
2019-06-24
21:00
Sao Caetano
Ponte Preta B

Brazil Paulista Cup
8-9
1T: 4-4
2T: 4-5
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-24
21:00
Santa Cruz Breakers FC
Ventura County Fusion

USA USL League Two
9-10
1T: 5-5
2T: 4-5
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-24
21:00
San Marcos De Arica
Lautaro de Buin

Chile Segunda
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
21:00
Moto Club de São Luís
Floresta EC

Brazil Serie D
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
21:00
Mali
Mauritania

Africa Cup of Nations
5-6
1T: 3-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
21:00
Luverdense
Atletico Acreano

Brazil Serie C
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
21:00
IR/Lettir U19
Njardvik U19

Iceland U19 League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
21:00
Iberia
Colchagua CD

Chile Segunda
10-10
1T: 5-6
2T: 4-5
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
21:00
EC Iranduba U19
Nacional AM U19

Brazilian Matches
6-7
1T: 2-3
2T: 4-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
21:00
Atletico Pantoja
Jarabacoa FC

Dominican Republic Liga
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
21:00
America RN
America PE

Brazil Serie D
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
21:00
Algeria
Kenya

Africa Cup of Nations
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
21:00
Alabama FC Women
Nashville Rhythm FC Women

USA WPSL Women
7-8
1T: 2-3
2T: 5-5
14
1T: 4
2T: 10
2019-06-24
20:45
Independiente de Cauquenes
Deportes Recoleta

Chile Segunda
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
4
1T: 4
2T: 0
2019-06-24
20:30
Zamora Reserves
Portuguesa FC Reserves

Venezuela Reserve League
4-5
1T: 1-2
2T: 2-3
10
1T: 2
2T: 8
2019-06-24
20:30
Yaracuy FC
Gran Valencia

Venezuela Segunda Division
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
20:30
CD Pilmahue
CD Rancagua Sur

Chile Tercera
4-5
1T: 2-3
2T: 2-2
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
20:30
CD Lara Reserves
Estudiantes Merida Reserves

Venezuela Reserve League
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
20:30
Albuquerque Sol Women
FC Arizona Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 1-2
2T: 4-4
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-24
20:15
Njardvik
Haukar

Iceland 1 Deild
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
20:15
Keflavik Women
Stjarnan Women

Iceland Premier League Women
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
20:15
Fylkir Reykjavik Women
Selfoss Women

Iceland Premier League Women
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
20:15
FH Hafnarfjordur
KR Reykjavik

Iceland Premier League
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
16
1T: 8
2T: 8
2019-06-24
20:15
Breidablik Women
HK Vikingur Women

Iceland Premier League Women
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
20:00
Volta Redonda
Sao Jose PA

Brazil Serie C
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
15
1T: 8
2T: 7
2019-06-24
20:00
Sweden Women
Canada Women

Women's World Cup
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
20:00
Qatar
Argentina

Copa America
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
20:00
Mallorca
Deportivo La Coruna

Spain Segunda
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-24
20:00
KC Courage Women
Fire & Ice SC Women

USA WPSL Women
3-4
1T: 1-2
2T: 2-2
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
20:00
Indy Saints Women
Green Bay Glory Women

USA WPSL Women
2-3
1T: 1-2
2T: 1-2
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
20:00
France Women
Brazil Women

Women's World Cup
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-24
20:00
France U21
Romania U21

European U21 Championship
4-5
1T: 1-2
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
20:00
FC Wichita Women
St. Louis Lions Women

USA WPSL Women
3-3
1T: 1-2
2T: 1-2
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
20:00
FC Atlético Cearense
Bragantino PA

Brazil Serie D
9-10
1T: 5-6
2T: 4-4
11
1T: 8
2T: 3
2019-06-24
20:00
Deportivo Tachira Reserves
Academia Puerto Cabello Reserv

Venezuela Reserve League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
20:00
Denmark U21
Serbia U21

European U21 Championship
6-7
1T: 4-5
2T: 2-3
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
20:00
Croatia U21
England U21

European U21 Championship
2-2
1T: 1-2
2T: 0-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
20:00
Colombia
Paraguay

Copa America
4-5
1T: 1-2
2T: 2-3
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
20:00
Cianorte
Ferroviaria SP

Brazil Serie D
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 3
2T: 10
2019-06-24
20:00
CA Patrocinense
Juazeirense

Brazil Serie D
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
20:00
Brusque
Hercilio Luz

Brazil Serie D
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
9
1T: 7
2T: 2
2019-06-24
20:00
Avenida
Caxias RS

Brazil Serie D
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-24
20:00
Austria U21
Germany U21

European U21 Championship
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-24
20:00
Atletico Santo Domingo
Santa Rita

Ecuador Primera B
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-24
20:00
AD Confianca
Ferroviario

Brazil Serie C
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
15
1T: 9
2T: 6
2019-06-24
19:30
Larne FC
Rathfriland Rangers

UK Friendlies
5-6
1T: 2-2
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
19:30
Haukar U19
Breidablik/Augnablik U19

Iceland U19 League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-24
19:30
Brasiliense
Vitoria ES

Brazil Serie D
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
16
1T: 9
2T: 7
2019-06-24
19:00
XV Piracicaba U20
Capivariano U20

Brazil Campeonato Paulista U20
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
19:00
Velo Clube U20
Sao Carlos U20

Brazil Campeonato Paulista U20
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-24
19:00
Total Soccer FC U20
Ferrovalvulas U20

Colombia U20 League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-24
19:00
SK Brann
Lillestrom

Norway Eliteserien
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
19:00
Sarpsborg 2
Rommen SK

Norway Division 3 Group 1
4-5
1T: 1-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
19:00
Sao Goncalo U20
Sampaio Correa RJ U20

Brazil U20 League
6-7
1T: 4-5
2T: 2-2
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-24
19:00
Sao Bernardo SP U20
Taboao da Serra U20

Brazil Campeonato Paulista U20
10-11
1T: 6-6
2T: 4-5
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-24
19:00
Santo Andre
GE Osasco

Brazil Paulista Cup
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
19:00
Santa Cruz RJ
Marica RJ

Brazil Campeonato Carioca B2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-3
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
19:00
Rolandia EC
Apucarana SC

Brazil Campeonato Paranaense 2
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
19:00
Rio Sao Paulo
Perolas Negras

Brazil Campeonato Carioca B
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-24
19:00
Queimados RJ
AA Carapebus

Brazil Campeonato Carioca B2
5-6
1T: 2-3
2T: 3-3
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-24
19:00
Pittsburgh Steel City FC Women
Lehigh Valley Tempest Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 3-3
2T: 2-3
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
19:00
Parana Clube U19
Andraus Brasil U19

Brazil Campeonato Paranaense U
4-5
1T: 2-3
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
19:00
Linares Deportivo
La Nucia

Spain Tercera - Play-offs
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
19:00
KR/KV U19
Keflavik/Vidir U19

Iceland U19 League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
19:00
Ipora EC
Uniao Rondonopolis

Brazil Serie D
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
15
1T: 8
2T: 7
2019-06-24
19:00
Independiente FSJ
Nacional PR

Brazil Campeonato Paranaense 2
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-24
19:00
Hercules
Ponferradina

Spain Segunda B Play-offs
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
14
1T: 7
2T: 7
2019-06-24
19:00
GE Osasco U20
Sao Bento U20

Brazil Campeonato Paulista U20
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
19:00
EC Prospera
Camboriu FC

Brazil Catarinense 2
4-5
1T: 1-2
2T: 3-4
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
19:00
EC Agua Santa
EC Sao Bernardo

Brazil Paulista Cup
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
19:00
CEAC/Araruama
Itaborai Profute

Brazil Campeonato Carioca B2
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
15
1T: 6
2T: 9
2019-06-24
19:00
CE Uniao
AA Batel

Brazil Campeonato Paranaense 2
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
19:00
Campos AA
Duque de Caxias FC

Brazil Campeonato Carioca B
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-24
19:00
CA Linense U20
CA Votuporanguense U20

Brazil Campeonato Paulista U20
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
13
1T: 3
2T: 10
2019-06-24
19:00
Bela Vista
Casimiro de Abreu EC

Brazil Campeonato Carioca B2
6-7
1T: 1-2
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
19:00
Audax Rio
America RJ

Brazil Campeonato Carioca B
12-13
1T: 4-5
2T: 8-9
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-24
19:00
Atibaia
Noroeste

Brazil Paulista Cup
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-24
18:45
FK Gomel
Slavia Mozyr

Belarus Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
21
1T: 16
2T: 5
2019-06-24
18:33
Estudiantes de Caracas Reserve
LALA FC Reserves

Venezuela Reserve League
4-5
1T: 2-3
2T: 2-3
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-24
18:30
Union Viera CF
Cadiz B

Spain Tercera - Play-offs
6-7
1T: 4-5
2T: 2-3
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
18:30
IFK Eskilstuna
Trosa Vagnhärad SK

Sweden 3.div Södra Svealand
10-11
1T: 7-8
2T: 3-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:30
Dila Gori
Wit Georgia

Georgia Erovnuli Liga
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-24
18:30
Al Zawra'a
Al Quwa Al Jawiya

Iraq League
7-7
1T: 4-5
2T: 2-3
2
1T: 2
2T: 0
2019-06-24
18:00
Tunisia
Angola

Africa Cup of Nations
4-5
1T: 3-4
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Team Boca Blast Women
Florida Gulf Coast DL FC Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 2-3
2T: 3-3
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
18:00
Sodra Sandby IF
FBK Balkan

Sweden 3.div Södra Götaland
5-6
1T: 2-3
2T: 3-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Senegal
Tanzania

Africa Cup of Nations
6-6
1T: 2-3
2T: 3-4
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
18:00
Osters IF
Varbergs BoIS FC

Sweden Superettan
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Norrby IF
Syrianska FC

Sweden Superettan
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Molde 2
Spjelkavik

Norway Division 3 Group 1
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Metropolitanos FC Reserves
Caracas Reserves

Venezuela Reserve League
4-5
1T: 0-1
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Kulladals FF
FC Trelleborg

Sweden 3.div Södra Götaland
14-15
1T: 6-7
2T: 7-8
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
KA Akureyri
Vikingur Reykjavik

Iceland Premier League
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
18:00
IK Sleipner
Mjölby AI

Sweden 3.div Nordöstra Götalan
13-14
1T: 6-7
2T: 7-8
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
IK Oddevold
IFK Varnamo

Sweden 1.div Södra
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
IF Ready
Mjondalen 2

Norway Division 3 Group 2
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Husqvarna FF
FK Älmeboda/Linneryd

Sweden 2.div Östra Götaland
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Holmalunds IF
IFK Falköping FF

Sweden 3.div Mellersta Götalan
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
GAIS
Degerfors

Sweden Superettan
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
FC Surge Women
Orlando Kicks Women

USA WPSL Women
4-4
1T: 3-3
2T: 1-1
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-24
18:00
Eskilsminne IF
Landskrona BoIS

Sweden 1.div Södra
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Enskede IK
Södertälje FK

Sweden 2.div Södra Svealand
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
18:00
Deportivo La Guaira Reserves
Atlético Venezuela Reserves

Venezuela Reserve League
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
17:45
Mirandes
Atletico Baleares

Spain Segunda B Play-offs
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
6
1T: 6
2T: 0
2019-06-24
17:30
Juan Aurich
Deportivo San Martin

Peru Copa Bicentenario
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
17:30
Alianza Atletico
Sporting Cristal

Peru Copa Bicentenario
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
17:15
Thor U19
HK/Ymir Kopavogur U19

Iceland U19 League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
16
1T: 7
2T: 9
2019-06-24
17:00
Vilafranquense
Casa Pia

Portugal Campeonato Nacional
8-8
1T: 3-4
2T: 4-5
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-24
17:00
Viking FK
Bodo/Glimt

Norway Eliteserien
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
12
1T: 3
2T: 9
2019-06-24
17:00
Valur Reykjavik
Grindavik

Iceland Premier League
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-24
17:00
Tromso
Rosenborg

Norway Eliteserien
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
17
1T: 7
2T: 10
2019-06-24
17:00
SV Horn
FC Ufa

Europe Friendlies
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
17:00
Strommen
Kongsvinger

Norway Division 1
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-24
17:00
Stjarnan
Fylkir

Iceland Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
17:00
Staal Jørpeland
Viking 2

Norway Division 3 Group 3
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
17:00
Spain Women
USA Women

Women's World Cup
6-7
1T: 3-4
2T: 3-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
17:00
Sogndal
Skeid

Norway Division 1
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
17:00
Shevardeni
FC Shukura Kobuleti

Georgia Erovnuli Liga 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
17:00
Sandnes Ulf
Tromsdalen

Norway Division 1
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
17:00
Raufoss
Aalesund

Norway Division 1
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
17:00
Ranheim 2
Orkla

Norway Division 3 Group 5
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
17:00
Ranheim
Mjondalen

Norway Eliteserien
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-24
17:00
Odd BK
Haugesund

Norway Eliteserien
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-24
17:00
NK Maribor
Cracovia Krakow

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
17:00
Nest-Sotra
FK Jerv

Norway Division 1
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-24
17:00
Marino de Luanco
Sestao River

Spain Tercera - Play-offs
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 7
2T: 7
2019-06-24
17:00
Kristiansund BK
Stabaek

Norway Eliteserien
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
14
1T: 10
2T: 4
2019-06-24
17:00
KFUM
Ham-Kam

Norway Division 1
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
16
1T: 7
2T: 9
2019-06-24
17:00
IFK Lidingo
Kungsängens IF

Sweden 2.div Norra Svealand
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
16
1T: 9
2T: 7
2019-06-24
17:00
FK Zalgiris Vilnius
FK Palanga

Lithuania A Lyga
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
17:00
FK Tuzla City
Borac Banja Luka

Europe Friendlies
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
17:00
FK Kukesi
Laci

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
17:00
FC Vitebsk
FK Dnyapro

Belarus Premier League
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
17:00
Drøbak/Frogn
Vålerenga 2

Norway Division 3 Group 2
13-14
1T: 8-9
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
17:00
Austria Klagenfurt
Lokomotiv Moscow

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
17:00
Al Ahed
Al-Wehdat

AFC Cup
8-9
1T: 4-5
2T: 4-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
17:00
ACS Sepsi
FK Backa Topola

Europe Friendlies
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
15
1T: 4
2T: 11
2019-06-24
17:00
AC Connecticut
Westchester Flames

USA USL League Two
5-6
1T: 1-2
2T: 3-4
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
16:45
Campos AA U20
Duque de Caxias U20

Brazil U20 League
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
16:30
KTP
FC Haka

Finland Division 1
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
16:30
Halmstad
IK Frej

Sweden Superettan
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
16:30
England Women
Cameroon Women

Women's World Cup
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-24
16:30
Dolnoslaski
KFS Hradec Kralove

UEFA Regions Cup
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-24
16:30
Dinamo Tbilisi
Chikhura Sachkhere

Georgia Erovnuli Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
16:30
Castilla y Leon
South Region Russia

UEFA Regions Cup
4-5
1T: 3-4
2T: 1-1
9
1T: 7
2T: 2
2019-06-24
16:30
Brommapojkarna
Orgryte IS

Sweden Superettan
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
16:00
Viitorul Constanta
Chindia Targoviste

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
16:00
Vasalunds IF
IF Sylvia

Sweden 1.div Norra
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
24
1T: 13
2T: 11
2019-06-24
16:00
SKU Amstetten
Apollon Limassol

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
16:00
Shkendija Tetovo
Fastav Zlin

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-24
16:00
Raufoss 2
Rosenborg 2

Norway Division 3 Group 5
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
16:00
Levski Sofia
RB Brasil

World Club Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-24
16:00
Fredrikstad
Bryne

Norway Division 2 Group 1
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-24
16:00
Florida Krush Women
Florida Tropics SC Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-24
16:00
FK Riteriai II
FK Siauliai

Lithuania 1 Lyga
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
16:00
Avangard Kursk
Salyut Belgorod

Europe Friendlies
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
16:00
Austria Klagenfurt
Lokomotiv Moscow

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
16:00
Asante Kotoko
Karela

Ghana Special Cup
6-7
1T: 1-2
2T: 4-5
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-24
15:30
Navbahor Namangan
FK Buxoro

Uzbekistan PFL
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
15:30
Morocco
Namibia

Africa Cup of Nations
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
15:30
Metalourg Bekabad
Nasaf Qarshi

Uzbekistan PFL
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-24
15:30
Ivory Coast
South Africa

Africa Cup of Nations
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
15:30
FK Armavir
Baltika Kaliningrad

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
4
1T: 2
2T: 2
2019-06-24
15:30
Enko Plovdiv Women
Sportika Blagoevgrad Women

Bulgaria Cup Women
4-4
1T: 2-2
2T: 2-2
4
1T: 2
2T: 2
2019-06-24
15:00
Velez de San Ramon
Estudiantes de Huaico Hondo

Argentina Copa Santiago
16-16
1T: 9-9
2T: 7-7
16
1T: 9
2T: 7
2019-06-24
15:00
Thor KA Akureyri Women
KR Reykjavik Women

Iceland Premier League Women
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-24
15:00
Opava
FC Zbrojovka Brno

Europe Friendlies
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
17
1T: 9
2T: 8
2019-06-24
15:00
Nässjö
Osterlen FF

Sweden 2.div Östra Götaland
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
15:00
IF Limhamn Bunkeflo
IFK Trelleborg

Sweden 3.div Södra Götaland
14-15
1T: 6-7
2T: 7-8
12
1T: 8
2T: 4
2019-06-24
15:00
Hudiksvalls FF
Täby FK

Sweden 2.div Norra Svealand
12-13
1T: 3-4
2T: 8-9
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-24
15:00
Guria Lanchkhuti
FC Zugdidi

Georgia Erovnuli Liga 2
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
15:00
Gremio Novorizontino
Boavista SC Saquarema

Brazil Serie D
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
15:00
Goncalense FC U20
Nova Cidade U20

Brazil U20 League
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
4
1T: 4
2T: 0
2019-06-24
15:00
Gjelleraasen
Finnsnes IL

Norway Division 3 Group 6
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-24
15:00
FK Atyrau
FK Aktobe

Kazakhstan Premier League
7-7
1T: 2-3
2T: 4-5
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-24
15:00
FC Tskhinvali
Kolkheti Poti

Georgia Erovnuli Liga 2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-24
15:00
FC Telavi
FC Merani Tbilisi

Georgia Erovnuli Liga 2
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-24
15:00
FC Slutsk
FC Minsk

Belarus Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
15:00
FC Borjomi
FC Gori

Georgia Liga 3
8-8
1T: 3-3
2T: 5-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
15:00
Central Cordoba
Rosario Central

Argentina Copa Santa Fe
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 9
2T: 3
2019-06-24
15:00
Caldense
Ituano

Brazil Serie D
9-10
1T: 4-4
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
15:00
Assyriska IF i Norrköping
Motala AIF FK

Sweden 2.div Södra Svealand
10-10
1T: 2-3
2T: 7-8
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-24
15:00
Aragvi Dusheti
Kolkheti Khobi

Georgia Liga 3
6-7
1T: 4-5
2T: 2-2
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-24
15:00
AB Argir
Vikingur Gota

Faroe Islands Premier League
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
12
1T: 2
2T: 10
2019-06-24
15:00
7 de Abril
Mageense FC

Brazil Campeonato Carioca B2
5-6
1T: 3-4
2T: 2-2
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-24
14:54
FC Samtredia
FC Gagra

Georgia Erovnuli Liga 2
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
14:15
Cork City Women
DLR Waves Women

Republic of Ireland National L
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-24
14:00
XV de Jau
Uniao Barbarense

Brazil Paulista Serie B
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
9
1T: 7
2T: 2
2019-06-24
14:00
Vfb Bottrop 1900
Rot-Weiss Essen

Europe Friendlies
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-24
14:00
Valerenga
Sarpsborg

Norway Eliteserien
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
14:00
Uniao Mogi
Paulista FC

Brazil Paulista Serie B
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
14:00
Ullensaker/Kisa 2
Skjervøy

Norway Division 3 Group 6
14-15
1T: 8-9
2T: 6-7
10
1T: 8
2T: 2
2019-06-24
14:00
Tyresö FF
IFK Haninge

Sweden 2.div Södra Svealand
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
14
1T: 3
2T: 11
2019-06-24
14:00
Tromsø 2
Bodø/Glimt 2

Norway Division 3 Group 6
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
15
1T: 4
2T: 11
2019-06-24
14:00
Tobol Kostanay
Okzhetpes Kokshetau

Kazakhstan Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 5
2T: 1
2019-06-24
14:00
Termez Surkhon
Bunyodkor Tashkent

Uzbekistan PFL
10-11
1T: 6-7
2T: 4-4
16
1T: 8
2T: 8
2019-06-24
14:00
Team TG FF
FC Linköping City

Sweden 1.div Norra
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
14:00
Stjørdals/Blink
Egersunds

Norway Division 2 Group 1
15-15
1T: 7-8
2T: 7-8
21
1T: 9
2T: 12
2019-06-24
14:00
Slavia Sofia
Akademija Pandev

Europe Friendlies
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-24
14:00
Skellefteå FF
IFK Timrå

Sweden 2.div Norrland
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
14:00
SC Kiyovu
Intare FC

Rwanda Cup
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
14:00
Rio Claro
Velo Clube SP

Brazil Paulista Cup
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
14:00
Mjallby AIF
IK Brage

Sweden Superettan
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-24
14:00
Mandalskameratene
Start 2

Norway Division 3 Group 3
8-9
1T: 2-3
2T: 6-7
10
1T: 1
2T: 9
2019-06-24
14:00
Linense
Batatais

Brazil Paulista Cup
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
14:00
Lidköpings FK Women
Borgeby FK Women

Sweden Elitettan
7-8
1T: 4-5
2T: 3-3
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
14:00
Kaisar Kyzylorda
FK Taraz

Kazakhstan Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-4
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
14:00
Kairat Almaty
Zhetysu

Kazakhstan Premier League
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
14:00
Junkeren
Lillestrøm 2

Norway Division 3 Group 6
10-11
1T: 5-6
2T: 5-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
14:00
Jose Bonifacio EC
Bandeirante

Brazil Paulista Serie B
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 8
2T: 3
2019-06-24
14:00
Jonkopings Sodra
Trelleborgs FF

Sweden Superettan
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-24
14:00
Irtysh Pavlodar
Shakhter Karagandy

Kazakhstan Premier League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-24
14:00
Inter de Limeira
XV Piracicaba

Brazil Paulista Cup
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
14:00
Independente FC Limeira
Rio Branco SP

Brazil Paulista Serie B
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-24
14:00
Hodd
Sola

Norway Division 2 Group 1
9-10
1T: 2-3
2T: 7-7
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-24
14:00
Gicumbi FC
Rayon Sports FC

Rwanda Cup
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-24
14:00
FC Kupiškis
FK Dainava Alytus

Lithuania 1 Lyga
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-24
14:00
EC Taubate
Nacional SP

Brazil Paulista Cup
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-24
14:00
CN Almirante Barroso
Blumenau EC

Brazil Catarinense 2
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
14:00
CA Taquaritinga SP
Inter de Bebedouro

Brazil Paulista Serie B
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-24
14:00
CA Juventus
SC Corinthians Paulista B

Brazil Paulista Cup
13-14
1T: 5-6
2T: 7-8
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-24
14:00
Brasilis FC
Jaguariuna FC

Brazil Paulista Serie B
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-24
14:00
Bad Vilbel
SV Gonsenheim

Europe Friendlies
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-24
14:00
Asane Women
Kaupanger Women

Norway Division 1 Women
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
14:00
Amparo SP
Manthiqueira SP

Brazil Paulista Serie B
9-10
1T: 4-4
2T: 5-6
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-24
14:00
Akropolis IF
Gefle IF

Sweden 1.div Norra
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
18
1T: 10
2T: 8
2019-06-24
14:00
AD Guarulhos
Suzano SP

Brazil Paulista Serie B
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-24
14:00
AA Francana
Matonense

Brazil Paulista Serie B
13-14
1T: 7-8
2T: 5-6
13
1T: 10
2T: 3
2019-06-24
13:57
Ordabasy Shymkent
FC Astana

Kazakhstan Premier League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-24
13:54
Djurgardens U21
AFC Eskilstuna U21

Sweden Folksam U21
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
13:30
Regar Tadaz
Khatlon Bokhtar

Tajikistan Vysshaya Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
13:30
Ntopwa United FC
Mlatho Mponela FC

Malawi Super League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-24
13:30
Mzuzu University
Big Bullets

Malawi Super League
8-9
1T: 3-4
2T: 5-5
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-24
13:30
Masters Security
Azam Tigers FC

Malawi Super League
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-24
13:30
CSKA Pamir Dushanbe
FC Istaravshan

Tajikistan Vysshaya Liga
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
15
1T: 7
2T: 8
2019-06-24
13:30
Civil Sporting Club
TN Stars

Malawi Super League
7-8
1T: 4-4
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-24
13:30
Chitipa United
Blue Eagles

Malawi Super League
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
13:00
TSV Neuried
FC Schwabing 56

Europe Friendlies
7-7
1T: 4-5
2T: 2-3
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
13:00
Trelleborgs FF Women
Halmia Women

Sweden Div 1 Women
6-7
1T: 4-4
2T: 2-3
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-24
13:00
Taastrup FC
Kastrup

Denmark Series Play-Offs
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
13:00
Sundbybergs IK
Kvarnsvedens IK

Sweden 2.div Norra Svealand
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-24
13:00
Stabaek 2
SK Traeff

Norway Division 3 Group 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-24
13:00
St George
Welwalo Adigrat

Ethiopia Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
13:00
Samut Prakan City
Port FC

Thailand Premier League
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
17
1T: 11
2T: 6
2019-06-24
13:00
Lampang FC
Customs United

Thailand Division 2
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
13:00
Chiangrai Utd
Suphanburi FC

Thailand Premier League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
12
1T: 3
2T: 9
2019-06-24
13:00
BG Pathum United
Sisaket FC

Thailand Division 2
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
12:35
Wuhan Zall
Chongqing Lifan

China Super League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
16
1T: 5
2T: 11
2019-06-24
12:30
Zibo Cuju
Jiangsu Yancheng Dingli FC

China Division 2
13-14
1T: 5-6
2T: 8-9
14
1T: 4
2T: 10
2019-06-24
12:30
Zhejiang Yiteng FC
Sichuan Jiuniu

China Division 2
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
12:30
Suzhou Dongwu
Wuhan Three Towns

China Division 2
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
12:30
Pusamania Borneo
Persebaya Surabaya

Indonesia Liga 1
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
12:30
Ha Nam Women
Ho Chi Minh Women

Vietnam Championship Women
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
12:30
Chengdu Better City
Hunan Xiangtao

China Division 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 2
2T: 9
2019-06-24
12:30
Arendal
Nardo

Norway Division 2 Group 1
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
12:00
Taiwan Power Company
Ming Chuan University

Taiwan Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
12:00
Taicheng Lions
NTUPES

Taiwan Premier League
11-11
1T: 4-5
2T: 6-7
15
1T: 6
2T: 9
2019-06-24
12:00
Samut Sakhon
Ubon United

Thailand Division 2
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-24
12:00
PTT Rayong
Bangkok United

Thailand Premier League
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-24
12:00
Odd 2
Alta

Norway Division 2 Group 2
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
12:00
Nanjing Shaye
Zhejiang Yiwu Mall

China Division 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
4
1T: 3
2T: 1
2019-06-24
12:00
Naga World FC
Visakha FC

Cambodia Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-24
12:00
JL Chiangmai United
Rayong FC

Thailand Division 2
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-24
12:00
Jiangxi Liansheng
Guangxi Baoyun FC

China Division 2
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-24
12:00
FK Kyzylzhar
FK Kaspyi Aktau

Kazakhstan Division 1
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-24
12:00
Eskilstuna City FK
Tullinge TP FK

Sweden 3.div Södra Svealand
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-24
12:00
Chainat FC
Chonburi

Thailand Premier League
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-24
12:00
Asarums IF FK Women
Brommapojkarna Women

Sweden Elitettan
9-10
1T: 5-6
2T: 4-4
9
1T: 7
2T: 2
2019-06-24
12:00
Aktobe Zhas
Altay

Kazakhstan Division 1
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-24
11:56
Akademiya Permskiy Kray
Tyumen-D

Other Match
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-24
11:30
Krakeroy U19
Lyn Fotball U19

Norway Interkretsserie U19
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
11:30
Bulleen Lions
Eastern Lions

Australia Victoria Premier Lea
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
11:30
Bucheon FC 1995
Seoul E-Land FC

South Korea K-League 2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 3
2T: 9
2019-06-24
11:15
Slupsk Adkonis Beach
KP Lodz Beach

Beach Soccer - 36 mins play
0-1
1T: 0-1
2T: 0-0
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
11:00
Vegalta Sendai
FC Tokyo

Japan J-League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
12
1T: 2
2T: 10
2019-06-24
11:00
Thespa Kusatsu
Kamatamare Sanuki

Japan J3-League
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-24
11:00
Suwon FC
Gwangju FC

South Korea K-League 2
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
11:00
Real Madrid U19
Villarreal U19

Spain U19 Cup
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
11:00
Qviding FIF
BK Olympic

Sweden 2.div Västra Götaland
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-24
11:00
Prat
Portugalete

Spain Tercera - Play-offs
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
11:00
Las Rozas
Mallorca B

Spain Tercera - Play-offs
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
3
1T: 1
2T: 2
2019-06-24
11:00
Jeonbuk Motors
Suwon Bluewings

South Korea K-League 1
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-24
11:00
Gangwon FC
Pohang Steelers

South Korea K-League 1
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
11:00
FC Astana II
FK Baykonur Kyzylorda

Kazakhstan Division 1
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
15
1T: 10
2T: 5
2019-06-24
11:00
FC Anyang
Jeonnam Dragons

South Korea K-League 2
11-12
1T: 6-6
2T: 5-6
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-24
11:00
Ekibastuz
Shakhtar Bulat

Kazakhstan Division 1
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
11:00
CD Alaves B
SD Tarazona

Spain Tercera - Play-offs
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
11:00
Army FC
Evo United FC

Laos Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
10:30
Western Pride U20
SWQ Thunder U20

Australia Queensland U20 Leagu
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-24
10:30
Warriors FC
Geylang International

Singapore Premier League
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
10:30
Satun United
Jalor City

Thailand Division 4
9-10
1T: 2-2
2T: 7-8
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
10:30
Hasselby SK Women
Sodersnackornas BK Women

Sweden Div 1 Women
5-5
1T: 2-2
2T: 3-3
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
10:30
Chinland FC
Dagon FC

Myanmar National League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-24
10:30
Algeciras CF
Socuéllamos

Spain Tercera - Play-offs
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
4
1T: 1
2T: 3
2019-06-24
10:30
Alcobendas Sport
Villarrubia CF

Spain Tercera - Play-offs
11-11
1T: 4-5
2T: 6-7
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
10:00
Zwekapin United U21
Dagon FC U21

Myanmar U21 League
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
15
1T: 4
2T: 11
2019-06-24
10:00
Trinity FC
Lao Police FC 2

Laos Division 1
9-9
1T: 4-4
2T: 5-5
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-24
10:00
Southern Myanmar U21
Yadanarbon FC U21

Myanmar U21 League
12-13
1T: 7-7
2T: 5-6
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-24
10:00
Son La Women
Ho Chi Minh II Women

Vietnam Championship Women
3-4
1T: 2-3
2T: 1-2
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-24
10:00
Shan Utd U21
Chinland FC U21

Myanmar U21 League
8-8
1T: 4-4
2T: 4-4
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-24
10:00
Shan Utd
Yangon United FC

Myanmar National League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
10:00
NUOL FC
Vientiane Capital FC

Laos Division 1
14-14
1T: 5-6
2T: 8-9
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-24
10:00
MFF Youth U21
Yangon United FC U21

Myanmar U21 League
5-6
1T: 2-3
2T: 3-3
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
10:00
Machida Zelvia
Fagiano Okayama

Japan J2-League
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-24
10:00
KPS FC
Lao Army FC 2

Laos Division 1
15-15
1T: 4-4
2T: 11-11
16
1T: 2
2T: 14
2019-06-24
10:00
Kataller Toyama
Vanraure Hachinohe

Japan J3-League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-24
10:00
Hantharwady United FC U21
Magwe FC U21

Myanmar U21 League
14-14
1T: 10-10
2T: 4-4
14
1T: 10
2T: 4
2019-06-24
10:00
Dunajska Streda
Zaglebie Sosnowiec

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
10:00
Cerezo Osaka U23
Sagamihara

Japan J3-League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
10:00
Ayeyawady Utd U21
Sagaing United FC U21

Myanmar U21 League
10-11
1T: 6-7
2T: 4-4
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-24
10:00
Ayeyawady Utd
Rakhine United

Myanmar National League
12-13
1T: 4-5
2T: 8-9
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-24
10:00
Atletico Madrid U19
Levante U19

Spain U19 Cup
14-15
1T: 8-8
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-24
09:45
Puchong Fuerza
Ultimate FC

Malaysia Liga M3
7-7
1T: 2-3
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-24
09:45
Penjara FC
Kelantan United

Malaysia Liga M3
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
8
1T: 1
2T: 7
2019-06-24
09:45
DDM FC
Kuching FA

Malaysia Liga M3
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
09:31
Sriwijaya
Perserang Serang

Indonesia Liga 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
09:30
PSGC Ciamis
Persita Tangerang

Indonesia Liga 2
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-24
09:30
PSCS Cilacap
Blitar United FC

Indonesia Liga 2
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-24
09:30
PS TIRA
Persipura Jayapura

Indonesia Liga 1
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-24
09:30
Police Commissary FC
National Sports Academy

Cambodia Premier League
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-24
09:30
Persib Bandung
Madura United

Indonesia Liga 1
14-15
1T: 7-8
2T: 7-8
18
1T: 10
2T: 8
2019-06-24
09:30
Ligue de Normandie
West Slovakia

UEFA Regions Cup
8-8
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
09:30
Cilegon United
BaBel United

Indonesia Liga 2
9-9
1T: 5-6
2T: 3-4
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-24
09:30
Bulleen Lions U20
Eastern Lions U20

Australia Victoria NPL2 U20 Le
3-4
1T: 1-2
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
09:09
Caboolture FC
Bayside United

Australia Brisbane Premier Lea
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
09:00
YSCC
Nagano Parceiro

Japan J3-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
09:00
Viitorul Constanta
CS Coltea Brasov

Europe Friendlies
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
09:00
Tainan City
Taipei City Tatung

Taiwan Premier League
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
09:00
Sporting Macau
Macau U23

Macau 1st Division
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-24
09:00
Shenzhen Pengcheng
Zhenjiang Huasa

China Division 2
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
09:00
Inner Mongolia Caoshangfei
Shenyang Urban

China Division 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-24
09:00
Hebei Elite FC
Shanxi Xindu

China Division 2
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
09:00
Hang Yuen
Taichung Futuro

Taiwan Premier League
7-8
1T: 2-3
2T: 5-5
4
1T: 1
2T: 3
2019-06-24
09:00
Gamba Osaka U23
Gainare Tottori

Japan J3-League
13-14
1T: 4-5
2T: 8-9
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-24
09:00
FC Tokyo U23
Azul Claro Numazu

Japan J3-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-24
09:00
Brisbane Olympic FC
Sunshine Coast

Australia NPL Queensland
10-11
1T: 5-6
2T: 5-5
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
08:58
Tianjin Teda Reserves
Shandong Luneng Reserves

China Super League - Reserves
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-24
08:30
Yanbian Beiguo
Baoding Yingli

China Division 2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
17
1T: 8
2T: 9
2019-06-24
08:30
Qingdao Jonoon
Taizhou Yuanda

China Division 2
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-24
08:30
Philippine Air Force
Green Archers Utd

Philippines PFL
7-7
1T: 4-5
2T: 2-3
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
08:30
Jilin Baijia
Dalian Chanjoy

China Division 2
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
12
1T: 8
2T: 4
2019-06-24
08:30
Dalian Yifang Reserves
Tianjin Quanjian Reserves

China Super League - Reserves
7-8
1T: 1-2
2T: 6-7
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-24
08:30
Dalian Yifang
Tianjin Tianhai

China Super League
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-24
08:29
University of Queensland Women
Ipswich City Women

Australia Brisbane Premier Lea
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-24
08:00
Sydney United 58
Sutherland Sharks

Australia New South Wales Prem
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-24
08:00
NTV Beleza Women
Nittaidai FC Women

Japan League Cup Women
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-24
08:00
Moreton Bay United
Brisbane Strikers

Australia NPL Queensland
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-24
08:00
Henan Jianye Reserves
ShenZhen Reserves

China Super League - Reserves
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-24
08:00
Hakoah Sydney City East
Marconi Stallions

Australia New South Wales Prem
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-24
08:00
Deren FC
Athletic 220 FC

Mongolia Premier League
8-9
1T: 4-4
2T: 4-5
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-24
07:30
Shanghai SIPG Reserves
Beijing Renhe Reserves

China Super League - Reserves
5-6
1T: 3-4
2T: 2-2
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-24
07:30
Rockdale City Suns
Apia L Tigers

Australia New South Wales Prem
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
07:30
Macarthur Rams Women
NWS Koalas Women

Australia New South Wales NPL
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
07:30
Dalian Yifang Reserves
Tianjin Quanjian Reserves

China Super League - Reserves
7-8
1T: 1-2
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
07:15
Oakleigh Cannons
Altona Magic

Australia Victoria Premier Lea
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
16
1T: 8
2T: 8
2019-06-24
07:00
Tokyo Musashino City FC
Veertien Mie

Japan Football League
9-9
1T: 2-3
2T: 6-7
8
1T: 1
2T: 7
2019-06-24
07:00
Sunshine Coast Wanderers
Logan Lightning

Australia Queensland Premier L
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-24
07:00
South Melbourne
Kingston City

Australia Victoria Premier Lea
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-24
07:00
Nara Club
Suzuka Unlimited

Japan Football League
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-24
07:00
Blaublitz Akita
Roasso Kumamoto

Japan J3-League
7-8
1T: 4-5
2T: 3-3
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-24
06:58
Caboolture FC Reserves
Bayside United Reserves

Australia Brisbane Premier Res
13-14
1T: 7-8
2T: 6-7
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
06:30
North Shore Mariners
Hills United FC

Australia New South Wales Leag
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
06:30
Brisbane Olympic FC U20
Sunshine Coast U20

Australia Queensland U20 Leagu
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
13
1T: 9
2T: 4
2019-06-24
06:15
Coomera
Surfers Paradise

Australia Gold Coast Premier L
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
06:00
Wollongong Wolves
Sydney Olympic

Australia New South Wales Prem
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-24
06:00
Urawa Red Diamonds Women
Iga FC Kunoichi Women

Japan League Cup Women
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-24
06:00
Tuggeranong Utd
Cooma Tigers

Australia Capital Territory Pr
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
06:00
Sydney University Women
North Shore Mariners Women

Australia New South Wales NPL
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-24
06:00
Sydney United U20
Sutherland Sharks U20

Australia New South Wales U20
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-24
06:00
Sydney Olympic FC Women
Illawarra Stingrays Women

Australia New South Wales NPL
11-12
1T: 5-6
2T: 6-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
06:00
Queens Park Women
Fremantle City FC Women

Australia WA Premier League Wo
8-9
1T: 3-3
2T: 5-6
6
1T: 5
2T: 1
2019-06-24
06:00
Melbourne Victory U21
Geelong

Australia Victoria Premier Lea
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
06:00
Melbourne Knights U20
Dandenong City U20

Australia Victoria U20 League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-24
06:00
Manly Utd Women
Northern Tigers FC Women

Australia New South Wales NPL
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-24
06:00
Ipswich Knights
Mitchelton FC

Australia Queensland Premier L
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-24
06:00
Hume City U20
Bentleigh Greens U20

Australia Victoria U20 League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 8
2T: 5
2019-06-24
06:00
Hakoah Sydney City East U20
Marconi Stallions U20

Australia New South Wales U20
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
06:00
Gungahlin United Women
Tuggeranong Utd Women

Australia Capital Territory Pr
5-6
1T: 3-3
2T: 2-3
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
06:00
Cerezo Osaka Women
Ehime FC Women

Japan League Cup Women
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-24
06:00
Brisbane Roar FC U21
Gold Coast United

Australia NPL Queensland
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
06:00
Blacktown City
Manly Utd

Australia New South Wales Prem
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-24
06:00
Balcatta FC Women
Stirling Panthers SC Women

Australia WA Premier League Wo
4-5
1T: 1-2
2T: 3-4
10
1T: 2
2T: 8
2019-06-24
05:45
Moreton Bay United U20
Brisbane Strikers U20

Australia Queensland U20 Leagu
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
05:45
Fulham United Reserves Women
Adelaide University Reserves W

Australia SA Premier League Wo
8-8
1T: 2-3
2T: 5-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
05:35
Adelaide Vipers
Eastern United

Australia South Australia Stat
13-13
1T: 6-7
2T: 6-7
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-24
05:30
Rockdale City Suns U20
Apia L Tigers U20

Australia New South Wales U20
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
05:30
Maitland FC
Weston Workers FC

Australia Northern NSW Premier
13-14
1T: 6-6
2T: 7-8
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-24
05:30
Edgeworth Eagles
Newcastle Jets FC U21

Australia Northern NSW Premier
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
05:02
North Shore Mariners U20
Hills United FC U20

Australia NSW Premier League 2
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
05:00
Wagga City Wanderers Women
Monaro Panthers Women

Australia Capital Territory Pr
14-15
1T: 7-7
2T: 7-8
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-24
05:00
Sunshine Coast Women
Moreton Bay United Women

Australia Queensland Premier L
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-24
05:00
South Hobart
Glenorchy Knights FC

Australia Tasmania Premier Lea
16-17
1T: 7-8
2T: 9-10
15
1T: 7
2T: 8
2019-06-24
05:00
Orca Kamogawa FC Women
AS Elfen Women

Japan League Cup Women
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
05:00
Khangarid Klub
FC Ulaanbaatar

Mongolia Premier League
13-14
1T: 7-8
2T: 5-6
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-24
05:00
Inac Leonessa Women
JEF Utd Chiba Women

Japan League Cup Women
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-24
05:00
FC Osaka
Tegevajaro Miyazaki

Japan Football League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
3
1T: 0
2T: 3
2019-06-24
05:00
Canberra FC Women
Woden Weston FC Women

Australia Capital Territory Pr
11-12
1T: 4-5
2T: 7-8
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
05:00
AS Harima Albion Women
Bunnys Kyoto Women

Japan League Cup Women
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-24
04:32
Tavua FC
Labasa FC

Fiji National League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
04:30
South Melbourne U20
Kingston City U20

Australia Victoria U20 League
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-24
04:00
Wollongong Wolves U20
Sydney Olympic U20

Australia New South Wales U20
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-24
04:00
Tuggeranong United U20
Cooma Tigers U20

Australia Capital Territory U2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-24
04:00
Sacramento Republic
Tulsa Roughnecks

USA USL Championship
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-24
04:00
Portland Timbers
Houston Dynamo

USA MLS
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
12
1T: 9
2T: 3
2019-06-24
04:00
Blacktown City U20
Manly United U20

Australia New South Wales U20
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
03:56
Coomera Reserves
Surfers Paradise Reserves

Australia Gold Coast Reserves
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
03:40
Maitland FC U20
Weston Workers U20

Australia Northern NSW U20 Lea
11-12
1T: 7-8
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-24
03:40
Lake Macquarie City FC U20
Charlestown City Blues U20

Australia Northern NSW U20 Lea
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
10
1T: 8
2T: 2
2019-06-24
03:00
Vancouver Whitecaps
Colorado Rapids

USA MLS
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-24
03:00
Norddea Hokkaido Women
Niigata University H&W Women

Japan Challenge League Women
9-10
1T: 6-7
2T: 2-3
9
1T: 8
2T: 1
2019-06-24
03:00
LA Galaxy II
New Mexico United

USA USL Championship
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
03:00
JFA Academy Women
FC Jumonji Ventus Women

Japan Challenge League Women
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
03:00
ISC Gunners FC Women
OSA FC Women

USA WPSL Women
11-11
1T: 6-6
2T: 5-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-24
03:00
FC Davis
Sacramento Gold

USA NPSL
9-9
1T: 5-5
2T: 4-4
6
1T: 5
2T: 1
2019-06-24
03:00
ASC San Diego
Oxnard Guerreros FC

USA NPSL
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
03:00
AD Moravia Women
Saprissa Women

Costa Rica Primera Division Wo
7-7
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
02:30
LA Premier FC Women
Legends FC Women

USA WPSL Women
6-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
02:30
El Paso Locomotive FC
Las Vegas Lights FC

USA USL Championship
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-24
02:00
Utah Arrows SC Women
Utah Royals Reserves Women

USA WPSL Women
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-24
02:00
OKC Energy FC
Phoenix Rising FC

USA USL Championship
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-24
02:00
FBC Melgar
Deportivo Binacional

Peru Copa Bicentenario
11-12
1T: 4-4
2T: 7-8
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-24
02:00
Diriangen
Santos de Guápiles

World Club Friendlies
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
3
1T: 1
2T: 2
2019-06-24
02:00
Colorado Springs
Real Monarchs SLC

USA USL Championship
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-24
01:56
Birmingham Legion FC
Hartford Athletic

USA USL Championship
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-24
01:49
Charleston Battery
Swope Park Rangers

USA USL Championship
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-24
01:30
Saint Louis FC
North Carolina FC

USA USL Championship
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-24
01:30
Rio Grande Valley FC Toros
Austin Bold FC

USA USL Championship
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
01:30
Orange County SC
Portland Timbers II

USA USL Championship
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-24
01:30
Martinique
Mexico

CONCACAF Gold Cup
12-12
1T: 6-6
2T: 6-6
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-24
01:30
Alamo City SC Women
Texas Titans Women

USA WPSL Women
6-7
1T: 4-5
2T: 2-2
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-24
01:14
Florida Elite
Weston FC

USA USL League Two
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
01:00
USA
Trinidad & Tobago

CONCACAF Gold Cup
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
01:00
TTI Bluebonnets Women
Lonestar SC Women

USA WPSL Women
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-24
01:00
San Antonio Blossoms Women
AHFC Royals Women

USA WPSL Women
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-24
01:00
Nashville SC
Ottawa Fury FC

USA USL Championship
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-24
01:00
Minneapolis City SC
Minnesota TwinStars

USA NPSL
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-24
01:00
LA Galaxy OC Women
Queen City United Women

USA League Women
7-7
1T: 3-3
2T: 4-4
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-24
01:00
Irving City FC
Inocentes FC

USA UPSL
6-7
1T: 2-3
2T: 4-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
01:00
Houston FC
Mississippi Brilla

USA USL League Two
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-24
01:00
Forward Madison FC
North Texas SC

USA USL League One
10-10
1T: 3-4
2T: 6-7
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-24
01:00
Fire SC 98 Women
Rochester Utd Women

USA WPSL Women
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
15
1T: 8
2T: 7
2019-06-24
01:00
FC Wichita
Saint Louis Club Atletico

USA NPSL
8-9
1T: 4-5
2T: 4-4
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-24
01:00
FC Dallas
Toronto FC

USA MLS
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-24
01:00
Chicago Fire
Real Salt Lake

USA MLS
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-24
00:00
Oklahoma City FC Women
SouthStar Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 2-2
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
00:00
New York Cosmos B
GL Rough Diamonds

USA NPSL
1-2
1T: 1-1
2T: 0-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-24
00:00
Dalton Red Wolves SC
South Georgia Tormenta FC II

USA USL League Two
3-4
1T: 1-1
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
23:30
CA Alvarado
CD San Jorge Tucuman

Argentina Torneo A
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
23:00
Pacific FC
FC Edmonton

Canada Premier League
3-4
1T: 2-3
2T: 0-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
23:00
Junior Lone Star FC
West Chester United

USA NPSL
2-2
1T: 0-0
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
23:00
Ferroviarios de Chile
Deportes Union Companias

Chile Tercera
1-2
1T: 0-0
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
23:00
Chicago Red Stars Women
Seattle Reign Women

USA NWSL Women
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
23:00
Canada
Cuba

CONCACAF Gold Cup
1-2
1T: 0-1
2T: 0-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
23:00
Brooklyn Italians
Rhode Island Reds

USA NPSL
8-9
1T: 1-2
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
23:00
Barcelona Guayaquil
LDU Quito

World Club Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:30
Columbus Crew
Sporting Kansas City

USA MLS
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:00
Seattle Sounders FC U23
Lane United FC

USA USL League Two
6-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:00
Rochester Lancers
Syracuse

USA NPSL
2-2
1T: 1-1
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:00
Portland Timbers U23
TSS FC Rovers

USA USL League Two
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:00
NJ Wizards SC Cedar Stars Wome
New York Athletic Women

USA WPSL Women
1-1
1T: 0-1
2T: 0-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:00
Manaus
Real Desportivo

Brazil Serie D
2-2
1T: 1-2
2T: 0-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:00
Gualaceo SC
CD Clan Juvenil

Ecuador Primera B
8-9
1T: 2-3
2T: 6-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:00
Estudiantes Merida
Mineros de Guayana

Venezuela Primera Division
10-10
1T: 6-7
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:00
Dayton Dutch Lions FC Women
Motor City FC Women

USA WPSL Women
0-1
1T: 0-0
2T: 0-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
22:00
Clube Do Remo
Paysandu

Brazil Serie C
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:30
Wake FC Women
Lake Norman Eclipse Women

USA WPSL Women
3-3
1T: 1-1
2T: 2-2
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
21:30
Sport Victoria
Alianza Lima

Peru Copa Bicentenario
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:30
Santos FC
Ayacucho FC

Peru Copa Bicentenario
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:30
Pioneros de Cancun
Cartagines

World Club Friendlies
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:30
Leones FC U20
Alianza Platanera U20

Colombia U20 League
5-6
1T: 3-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:30
CSD Santa Rosa
Academia Deportiva Cantolao

Peru Copa Bicentenario
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:30
Comerciantes Unidos
UTC Cajamarca

Peru Copa Bicentenario
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Susa FC Women
New York Athletic Women

USA WPSL Women
2-2
1T: 0-1
2T: 1-2
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
21:00
Sport Boys
Sport Boys Warnes

World Club Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Southern California Seahorses
San Francisco City FC

USA USL League Two
6-7
1T: 4-5
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Sao Caetano
Ponte Preta B

Brazil Paulista Cup
8-9
1T: 4-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Santa Cruz Breakers FC
Ventura County Fusion

USA USL League Two
9-10
1T: 5-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
San Marcos De Arica
Lautaro de Buin

Chile Segunda
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Orense
Liga De Loja

Ecuador Primera B
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
21:00
Moto Club de São Luís
Floresta EC

Brazil Serie D
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Moca FC
Cibao FC

Dominican Republic Liga
6-7
1T: 4-4
2T: 2-3
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
21:00
Luverdense
Atletico Acreano

Brazil Serie C
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Iberia
Colchagua CD

Chile Segunda
10-10
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Guinea
Madagascar

Africa Cup of Nations
6-7
1T: 3-4
2T: 3-3
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
21:00
Deportes Rengo
Provincial Ovalle

Chile Tercera
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
21:00
Deportes Linares
Deportes Concepcion

Chile Tercera
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-23
21:00
Atletico Pantoja
Jarabacoa FC

Dominican Republic Liga
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
America RN
America PE

Brazil Serie D
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Algeria
Kenya

Africa Cup of Nations
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
21:00
Albuquerque Sol
Park City Red Wolves

USA USL League Two
2-3
1T: 0-1
2T: 2-3
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
20:45
Independiente de Cauquenes
Deportes Recoleta

Chile Segunda
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:30
Zamora Reserves
Portuguesa FC Reserves

Venezuela Reserve League
4-5
1T: 1-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:30
York 9 FC
HFX Wanderers FC

Canada Premier League
4-5
1T: 3-4
2T: 1-2
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
20:30
Yaracuy FC
Gran Valencia

Venezuela Segunda Division
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:30
Estudiantes de Caracas Reserve
LALA FC Reserves

Venezuela Reserve League
4-5
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:30
CD Trasandino de Los Andes
Deportes Limache

Chile Tercera
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
20:30
CD Pilmahue
CD Rancagua Sur

Chile Tercera
4-5
1T: 2-3
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:30
CD Lara Reserves
Estudiantes Merida Reserves

Venezuela Reserve League
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:30
Brujas de Salamanca
Real Juventud San Joaquin

Chile Tercera
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
20:30
Albuquerque Sol Women
FC Arizona Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 1-2
2T: 4-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:26
Real San Andres U20
Alianza Tolima U20

Colombia U20 League
4-5
1T: 2-3
2T: 2-2
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
20:15
FH Hafnarfjordur
KR Reykjavik

Iceland Premier League
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Volta Redonda
Sao Jose PA

Brazil Serie C
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Spain U21
Poland U21

European U21 Championship
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
20:00
Qatar
Argentina

Copa America
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Peru
Brazil

Copa America
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
20:00
Norway Women
Australia Women

Women's World Cup
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
20:00
Mallorca
Deportivo La Coruna

Spain Segunda
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
KC Courage Women
Fire & Ice SC Women

USA WPSL Women
3-4
1T: 1-2
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Indy Saints Women
Green Bay Glory Women

USA WPSL Women
2-3
1T: 1-2
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
France Women
Brazil Women

Women's World Cup
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
FC Wichita Women
St. Louis Lions Women

USA WPSL Women
3-3
1T: 1-2
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
FC Atlético Cearense
Bragantino PA

Brazil Serie D
9-10
1T: 5-6
2T: 4-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Deportivo Pasto U20
Deportivo Cali U20

Colombia U20 League
4-5
1T: 3-4
2T: 1-2
4
1T: 3
2T: 1
2019-06-23
20:00
Denmark U21
Serbia U21

European U21 Championship
6-7
1T: 4-5
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Colombia
Paraguay

Copa America
4-5
1T: 1-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Cianorte
Ferroviaria SP

Brazil Serie D
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
CA Patrocinense
Juazeirense

Brazil Serie D
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
CA Guemes
Deportivo Achirense

Argentina Torneo Regional Amat
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
CA Atenas
IA Sud America

Uruguay Segunda
9-10
1T: 6-7
2T: 3-4
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-23
20:00
Brusque
Hercilio Luz

Brazil Serie D
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Bolivia
Venezuela

Copa America
3-4
1T: 1-2
2T: 2-3
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-23
20:00
Belgium U21
Italy U21

European U21 Championship
6-6
1T: 2-2
2T: 4-4
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
20:00
Avenida
Caxias RS

Brazil Serie D
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Austria U21
Germany U21

European U21 Championship
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Atletico Santo Domingo
Santa Rita

Ecuador Primera B
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
Alabama FC Women
Nashville Rhythm FC Women

USA WPSL Women
7-8
1T: 2-3
2T: 5-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
AD Confianca
Ferroviario

Brazil Serie C
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
20:00
AC Colina
General Velásquez

Chile Segunda
10-11
1T: 5-5
2T: 5-6
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-23
19:31
Atletico San Jorge
Union Santa Fe

Argentina Copa Santa Fe
7-8
1T: 5-6
2T: 2-3
4
1T: 3
2T: 1
2019-06-23
19:30
Haukar U19
Breidablik/Augnablik U19

Iceland U19 League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:30
Brasiliense
Vitoria ES

Brazil Serie D
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
XV Piracicaba U20
Capivariano U20

Brazil Campeonato Paulista U20
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Villarrobledo
Lealtad

Spain Tercera - Play-offs
8-8
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-23
19:00
Velo Clube U20
Sao Carlos U20

Brazil Campeonato Paulista U20
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Uberlandia U20
CA Patrocinense U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
5-6
1T: 3-4
2T: 1-2
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-23
19:00
Total Soccer FC U20
Ferrovalvulas U20

Colombia U20 League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Tigres do Brasil
Bonsucesso FC

Brazil Campeonato Carioca B
11-12
1T: 4-5
2T: 7-7
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-23
19:00
SK Brann
Lillestrom

Norway Eliteserien
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Serra Macaense
AD Itaborai

Brazil Campeonato Carioca B
5-5
1T: 3-4
2T: 1-2
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
19:00
Sao Goncalo U20
Sampaio Correa RJ U20

Brazil U20 League
6-7
1T: 4-5
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Sao Goncalo
Sampaio Correa RJ

Brazil Campeonato Carioca B
7-8
1T: 3-3
2T: 4-5
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
19:00
Sao Bernardo SP U20
Taboao da Serra U20

Brazil Campeonato Paulista U20
10-11
1T: 6-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Santo Andre
GE Osasco

Brazil Paulista Cup
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Santa Cruz RJ
Marica RJ

Brazil Campeonato Carioca B2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Rolandia EC
Apucarana SC

Brazil Campeonato Paranaense 2
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Rio Sao Paulo
Perolas Negras

Brazil Campeonato Carioca B
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Queimados RJ
AA Carapebus

Brazil Campeonato Carioca B2
5-6
1T: 2-3
2T: 3-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Pittsburgh Steel City FC Women
Lehigh Valley Tempest Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 3-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Olaria AC
Goytacaz FC

Brazil Campeonato Carioca B
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
19:00
Nautico Capibaribe Women
Ibis SC Women

Brazil Pernambucano Women
7-8
1T: 4-5
2T: 3-3
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
19:00
Linares Deportivo
La Nucia

Spain Tercera - Play-offs
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Ipora EC
Uniao Rondonopolis

Brazil Serie D
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Internacional RS U20
Sao Jose RS U20

Brazil U20 League
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-23
19:00
Independiente FSJ
Nacional PR

Brazil Campeonato Paranaense 2
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Independente Futebol Sao Josee
Iraty SC U19

Brazil Campeonato Paranaense U
9-10
1T: 5-6
2T: 4-4
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
19:00
Hercules
Ponferradina

Spain Segunda B Play-offs
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Guarani Palhoca
Fluminense SC

Brazil Catarinense 2
6-6
1T: 4-5
2T: 1-2
11
1T: 10
2T: 1
2019-06-23
19:00
GE Osasco U20
Sao Bento U20

Brazil Campeonato Paulista U20
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Figueirense U20
Criciuma U20

Brazil U20 League
13-14
1T: 4-5
2T: 8-9
15
1T: 6
2T: 9
2019-06-23
19:00
EC Prospera
Camboriu FC

Brazil Catarinense 2
4-5
1T: 1-2
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Coritiba U19
Rio Branco PR U19

Brazil Campeonato Paranaense U
3-4
1T: 1-2
2T: 2-3
3
1T: 1
2T: 2
2019-06-23
19:00
Central Espanol
Tacuarembo

Uruguay Segunda
9-9
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
19:00
CEAC/Araruama
Itaborai Profute

Brazil Campeonato Carioca B2
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
CE Uniao
AA Batel

Brazil Campeonato Paranaense 2
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Campos AA
Duque de Caxias FC

Brazil Campeonato Carioca B
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
CA Serranense U20
Betis FC U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
7-8
1T: 1-2
2T: 5-6
12
1T: 2
2T: 10
2019-06-23
19:00
CA Penapolense U20
Comercial U20

Brazil Campeonato Paulista U20
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
CA Linense U20
CA Votuporanguense U20

Brazil Campeonato Paulista U20
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
CA Bella Vista
Cerrito

Uruguay Segunda
7-8
1T: 4-4
2T: 3-4
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-23
19:00
Brusque U20
Avai U20

Brazil U20 League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
19:00
Beach Futbol Club Women
LA Premier FC Women

USA WPSL Women
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
14
1T: 7
2T: 7
2019-06-23
19:00
Barra da Tijuca RJ
Friburguense

Brazil Campeonato Carioca B
6-7
1T: 1-2
2T: 4-5
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
19:00
Audax Rio
America RJ

Brazil Campeonato Carioca B
12-13
1T: 4-5
2T: 8-9
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Atibaia
Noroeste

Brazil Paulista Cup
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
19:00
Apucarana SC U19
Maringa FC U19

Brazil Campeonato Paranaense U
4-4
1T: 2-2
2T: 2-2
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
19:00
Angra Dos Reis RJ
Artsul Futebol Clube

Brazil Campeonato Carioca B
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-23
19:00
America TO MG U20
Minas Boca U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
5-6
1T: 1-2
2T: 4-4
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
19:00
America MG U20
Pouso Alegrense U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
7-8
1T: 4-4
2T: 3-4
6
1T: 0
2T: 6
2019-06-23
19:00
Albion FC
Villa Teresa

Uruguay Segunda
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
19:00
AC Paranavai U19
Colorado AC U19

Brazil Campeonato Paranaense U
3-4
1T: 1-2
2T: 2-3
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
18:45
Shakhter Soligorsk
Dinamo Brest

Belarus Premier League
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
18:45
FK Gomel
Slavia Mozyr

Belarus Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
18:30
Wexford Youths Women
Limerick Women

Republic of Ireland National L
3-4
1T: 2-3
2T: 1-2
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
18:30
Villa San Carlos
Excursionistas

Argentina Primera C Metropolit
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
11
1T: 9
2T: 2
2019-06-23
18:30
Union Viera CF
Cadiz B

Spain Tercera - Play-offs
6-7
1T: 4-5
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
18:30
FC Saburtalo Tbilisi
Dinamo Batumi

Georgia Erovnuli Liga
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
18:30
Dila Gori
Wit Georgia

Georgia Erovnuli Liga
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
18:30
Al Zawra'a
Al Quwa Al Jawiya

Iraq League
7-7
1T: 4-5
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
18:00
Team Boca Blast Women
Florida Gulf Coast DL FC Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 2-3
2T: 3-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
18:00
Senegal
Tanzania

Africa Cup of Nations
6-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
18:00
Nigeria
Burundi

Africa Cup of Nations
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
18:00
KA Akureyri
Vikingur Reykjavik

Iceland Premier League
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
18:00
IA Akranes
HK Kopavogur

Iceland Premier League
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
18:00
Florida Sol FC Women
Florida Krush Women

USA WPSL Women
2-3
1T: 1-1
2T: 1-2
4
1T: 1
2T: 3
2019-06-23
18:00
FC Surge Women
Orlando Kicks Women

USA WPSL Women
4-4
1T: 3-3
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
18:00
Estudiantes de Caracas Reserve
LALA FC Reserves

Venezuela Reserve League
4-5
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
18:00
Envigado FC U20
Once Caldas U20

Colombia U20 League
5-5
1T: 3-3
2T: 2-2
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
18:00
Cortulua U20
Academia Tolimense U20

Colombia U20 League
4-5
1T: 1-2
2T: 3-3
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-23
18:00
CA Quindianos U20
Deportivo Pereira U20

Colombia U20 League
2-3
1T: 1-2
2T: 1-1
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
18:00
AFK Linköping
Assyriska Föreningen

Sweden 2.div Södra Svealand
4-5
1T: 0-1
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:45
Mirandes
Atletico Baleares

Spain Segunda B Play-offs
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:32
Zeljeznicar
Mladost Doboj Kakanj

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
17:30
Valletta
Gzira United

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 8
2T: 2
2019-06-23
17:30
Los Caimanes FC
Molinos El Pirata

Peru Copa Bicentenario
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
17:30
Juan Aurich
Deportivo San Martin

Peru Copa Bicentenario
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:30
FK Zvijezda 09
Radnik Bijeljina

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
17:30
CD Coopsol
Carlos Manucci

Peru Copa Bicentenario
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
17:30
Atletico Grau
Cesar Vallejo

Peru Copa Bicentenario
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
3
1T: 1
2T: 2
2019-06-23
17:30
Alianza Atletico
Sporting Cristal

Peru Copa Bicentenario
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:15
Unia Turza Slaska
GKS Jastrzebie

Europe Friendlies
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
17:15
Thor U19
HK/Ymir Kopavogur U19

Iceland U19 League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Vilafranquense
Casa Pia

Portugal Campeonato Nacional
8-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Viking FK
Bodo/Glimt

Norway Eliteserien
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Valur Reykjavik
Grindavik

Iceland Premier League
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Tromso
Rosenborg

Norway Eliteserien
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Thor Akureyri
Keflavik

Iceland 1 Deild
12-13
1T: 4-5
2T: 7-8
14
1T: 3
2T: 11
2019-06-23
17:00
Suduva Marijampole
FK Riteriai

Lithuania A Lyga
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
17:00
Stromsgodset
Molde

Norway Eliteserien
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 5
2T: 1
2019-06-23
17:00
Strommen
Kongsvinger

Norway Division 1
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Strindheim
Kongsvinger 2

Norway Division 3 Group 5
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
17:00
Stjarnan
Fylkir

Iceland Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Spartak Subotica
FK Indija

Europe Friendlies
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
17:00
Sogndal
Skeid

Norway Division 1
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Slovan Bratislava
Banik Ostrava

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
17:00
Shevardeni
FC Shukura Kobuleti

Georgia Erovnuli Liga 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Sandnes Ulf
Tromsdalen

Norway Division 1
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
RWDM Brussels
Anderlecht

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
17:00
Raufoss
Aalesund

Norway Division 1
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Ranheim
Mjondalen

Norway Eliteserien
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Odd BK
Haugesund

Norway Eliteserien
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
NK Domzale
Radnicki Nis

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
15
1T: 9
2T: 6
2019-06-23
17:00
Nevezis
FK Atmosfera

Lithuania 1 Lyga
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
17:00
Nest-Sotra
FK Jerv

Norway Division 1
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Municipal Santiago
CD Municipal Mejillones

Chile Tercera
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
16
1T: 5
2T: 11
2019-06-23
17:00
Mjølner
Fram

Norway Division 2 Group 2
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-23
17:00
Marino de Luanco
Sestao River

Spain Tercera - Play-offs
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Kristiansund BK
Stabaek

Norway Eliteserien
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
KFUM
Ham-Kam

Norway Division 1
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
KFC VW HAMME
Lokeren

Europe Friendlies
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
17:00
JK Trans Narva
JK Tammeka Tartu

Estonia Meistriliiga
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
17:00
Inter Zapresic
Aluminij Kidricevo

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
17:00
IFK Lidingo
Kungsängens IF

Sweden 2.div Norra Svealand
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Grotta Seltjarnarnes
Magni Grenivik

Iceland 1 Deild
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
17:00
FK Zalgiris Vilnius
FK Palanga

Lithuania A Lyga
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
FK Tuzla City
Borac Banja Luka

Europe Friendlies
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
FK Qarabag
Ludogorets Razgrad

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
17:00
FK Kukesi
Laci

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
FC Vitebsk
FK Dnyapro

Belarus Premier League
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
Dinamo Minsk
Torpedo Zhodino

Belarus Premier League
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
17:00
Bjorninn
Samherjar

Iceland 4 Deild
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-23
17:00
AZ
Eendracht Aalst

Europe Friendlies
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
17:00
ACS Sepsi
FK Backa Topola

Europe Friendlies
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
17:00
AC Connecticut
Westchester Flames

USA USL League Two
5-6
1T: 1-2
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:45
Tigres do Brasil U20
Bonsucesso FC U20

Brazil U20 League
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
16:45
Campos AA U20
Duque de Caxias U20

Brazil U20 League
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:45
Arda Kardzhali
Pomorie

Europe Friendlies
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
16:45
Angra Dos Reis RJ U20
Artsul U20

Brazil U20 League
3-4
1T: 2-2
2T: 1-2
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
16:30
Red Star Belgrade
CFR Cluj

Europe Friendlies
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
1
1T: 1
2T: 0
2019-06-23
16:30
Lokomotiv Tbilisi
FC Rustavi

Georgia Erovnuli Liga
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-23
16:30
Halmstad
IK Frej

Sweden Superettan
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:30
Germany Women
Nigeria Women

Women's World Cup
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
18
1T: 11
2T: 7
2019-06-23
16:30
England Women
Cameroon Women

Women's World Cup
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:30
Dolnoslaski
KFS Hradec Kralove

UEFA Regions Cup
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:30
Dinamo Tbilisi
Chikhura Sachkhere

Georgia Erovnuli Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:30
Castilla y Leon
South Region Russia

UEFA Regions Cup
4-5
1T: 3-4
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:30
Brommapojkarna
Orgryte IS

Sweden Superettan
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:00
ZKS Olimpia Zambrow
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

Poland III Liga
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
16:00
Zimbru Chisinau
Codru Lozova

Moldova Divizia Nationala
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
16:00
VfB Eichstätt
FC Ingolstadt II

Europe Friendlies
4-5
1T: 1-2
2T: 2-3
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
16:00
Vasalunds IF
IF Sylvia

Sweden 1.div Norra
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:00
Unia Skierniewice
Ursus Warsaw

Poland III Liga
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-23
16:00
Tatran Liptovsky Mikulas
Viktoria Plzen

Europe Friendlies
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-23
16:00
Sokol Aleksandrow
Lechia Tomaszow Mazowiecki

Poland III Liga
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
16:00
Smolevichi
FC NFK Minsk

Belarus Division 1
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
9
1T: 7
2T: 2
2019-06-23
16:00
SKU Amstetten
Apollon Limassol

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:00
Sigma Olomouc
MFK Vitkovice

Europe Friendlies
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
15
1T: 6
2T: 9
2019-06-23
16:00
Shkendija Tetovo
Fastav Zlin

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:00
Sandvikens IF
Karlstad BK

Sweden 1.div Norra
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:00
Ruch Wysokie Mazowiecki
Legia Warsaw II

Poland III Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
16:00
PSD Panteras U20
Cucuta Deportivo U20

Colombia U20 League
3-4
1T: 2-2
2T: 1-2
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
16:00
Polonia Warsaw
MKS Elk

Poland III Liga
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
16:00
Pogon Szczecin
Warta Poznan

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
16:00
Pelikan Lowicz
Huragan Morag

Poland III Liga
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
16:00
Pardubice
Dukla Praha

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
16:00
Lokomotiv Sofia
CSKA 1948 Sofia

Europe Friendlies
9-10
1T: 6-7
2T: 2-3
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
16:00
Levski Sofia
RB Brasil

World Club Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:00
Lech Poznan
Widzew Lodz

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
16:00
Kordrengir
KF Fjallabyggd

Iceland 3 Deild
10-10
1T: 5-6
2T: 4-5
17
1T: 7
2T: 10
2019-06-23
16:00
Fredrikstad
Bryne

Norway Division 2 Group 1
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:00
Florida Krush Women
Florida Tropics SC Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:00
FK Riteriai II
FK Siauliai

Lithuania 1 Lyga
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
16:00
FC Thun
Lausanne Sports

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
16:00
FC Slonim
FK Ruh Brest

Belarus Division 1
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
16:00
FC Orenburg
CS U Craiova

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-23
16:00
FC Akhmat Grozny
MOL Fehervar FC

Europe Friendlies
6-7
1T: 1-2
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
16:00
Dinamo Zagreb
Olimpija Ljubljana

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
16:00
Bron Radom
Victoria Sulejowek

Poland III Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
16:00
Banga Gargzdai
FK Jonava

Lithuania 1 Lyga
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
16:00
Asante Kotoko
Karela

Ghana Special Cup
6-7
1T: 1-2
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
15:30
Sogdiana Jizzakh
FK Kokand 1912

Uzbekistan PFL
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
15:30
Navbahor Namangan
FK Buxoro

Uzbekistan PFL
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
15:30
Morocco
Namibia

Africa Cup of Nations
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
15:30
Metalourg Bekabad
Nasaf Qarshi

Uzbekistan PFL
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
15:30
FK Lokomotiv Gomel
Naftan Novopolotsk

Belarus Division 1
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 9
2T: 4
2019-06-23
15:30
FK Armavir
Baltika Kaliningrad

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
15:30
FC Gute
Enkopings SK

Sweden 2.div Norra Svealand
2-2
1T: 0-1
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
15:30
Enko Plovdiv Women
Sportika Blagoevgrad Women

Bulgaria Cup Women
4-4
1T: 2-2
2T: 2-2
4
1T: 2
2T: 2
2019-06-23
15:30
Congo DR
Uganda

Africa Cup of Nations
12-13
1T: 8-9
2T: 3-4
14
1T: 8
2T: 6
2019-06-23
15:00
Viking FK U19
Stromsgodset U19

Norway Interkretsserie U19
14-15
1T: 8-8
2T: 6-7
14
1T: 7
2T: 7
2019-06-23
15:00
Velez de San Ramon
Estudiantes de Huaico Hondo

Argentina Copa Santiago
16-16
1T: 9-9
2T: 7-7
16
1T: 9
2T: 7
2019-06-23
15:00
Universidad Crucena
CD Torre Fuerte

Bolivia Play-Offs
3-3
1T: 0-0
2T: 3-3
3
1T: 0
2T: 3
2019-06-23
15:00
Torpedo Kutaisi
Sioni Bolnisi

Georgia Erovnuli Liga
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
15:00
Thor KA Akureyri Women
KR Reykjavik Women

Iceland Premier League Women
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
15:00
Storms BK
Flekkerøy

Norway Division 3 Group 3
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
15:00
Skärblacka IF
Tranås FF

Sweden 3.div Nordöstra Götalan
3-4
1T: 0-1
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
15:00
Piast Gliwice
SKF Sered

Europe Friendlies
8-9
1T: 7-7
2T: 1-2
8
1T: 8
2T: 0
2019-06-23
15:00
Opava
FC Zbrojovka Brno

Europe Friendlies
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
17
1T: 9
2T: 8
2019-06-23
15:00
Nykopings BIS
Carlstad United BK

Sweden 1.div Norra
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
15:00
Nässjö
Osterlen FF

Sweden 2.div Östra Götaland
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
15:00
Loughgall
Crusaders

UK Friendlies
11-12
1T: 5-5
2T: 6-7
16
1T: 7
2T: 9
2019-06-23
15:00
KV Vesturbaer
Sindri

Iceland 3 Deild
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-23
15:00
Kråkerøy
Eidsvold TF

Norway Division 3 Group 1
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
15:00
Kolstad
Verdal

Norway Division 3 Group 5
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
15:00
Isloch
BATE Borisov

Belarus Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-23
15:00
IFK Mora FK
Gamla Upsala SK

Sweden 2.div Norra Svealand
3-4
1T: 1-2
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
15:00
IF Limhamn Bunkeflo
IFK Trelleborg

Sweden 3.div Södra Götaland
14-15
1T: 6-7
2T: 7-8
12
1T: 8
2T: 4
2019-06-23
15:00
Hudiksvalls FF
Täby FK

Sweden 2.div Norra Svealand
12-13
1T: 3-4
2T: 8-9
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
15:00
Hottur/Huginn
Skallagrimur Borgarnes

Iceland 3 Deild
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
15:00
Harstad
Leknes

Norway Division 3 Group 6
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-23
15:00
Gremio Novorizontino
Boavista SC Saquarema

Brazil Serie D
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
15:00
Grasshoppers
SCR Altach

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-23
15:00
Gjøvik-Lyn
Melhus

Norway Division 3 Group 5
6-7
1T: 2-3
2T: 4-4
4
1T: 0
2T: 4
2019-06-23
15:00
Gjelleraasen
Finnsnes IL

Norway Division 3 Group 6
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
15:00
Frigg
FK Tønsberg

Norway Division 3 Group 2
12-12
1T: 3-4
2T: 8-9
8
1T: 1
2T: 7
2019-06-23
15:00
Follo
Lokomotiv Oslo

Norway Division 3 Group 2
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
15:00
Fløya
Honefoss

Norway Division 3 Group 6
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
15:00
Florø
Grorud

Norway Division 2 Group 2
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
15:00
FK Atyrau
FK Aktobe

Kazakhstan Premier League
7-7
1T: 2-3
2T: 4-5
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
15:00
FC Tskhinvali
Kolkheti Poti

Georgia Erovnuli Liga 2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
15:00
FC Slutsk
FC Minsk

Belarus Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
15:00
FC Pakruojis
FK Vilniaus Vytis

Lithuania 1 Lyga
14-15
1T: 9-10
2T: 5-6
18
1T: 14
2T: 4
2019-06-23
15:00
Elverum
Oppsal

Norway Division 2 Group 2
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
16
1T: 7
2T: 9
2019-06-23
15:00
Deportivo Maldonado
Rentistas

Uruguay Segunda
10-10
1T: 4-5
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
15:00
Costa Azul U20
Junior U20

Colombia U20 League
5-5
1T: 0-0
2T: 5-5
5
1T: 0
2T: 5
2019-06-23
15:00
Central Cordoba
Rosario Central

Argentina Copa Santa Fe
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 9
2T: 3
2019-06-23
15:00
CD Pilmahue
CD Rancagua Sur

Chile Tercera
4-5
1T: 2-3
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
15:00
Caldense
Ituano

Brazil Serie D
9-10
1T: 4-4
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
15:00
Byåsen
Kvik Halden FK

Norway Division 2 Group 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-5
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
15:00
Breidablik
IBV Vestmannaeyjar

Iceland Premier League
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
15:00
B36 Torshavn
NSI Runavik

Faroe Islands Premier League
8-9
1T: 3-3
2T: 5-6
10
1T: 2
2T: 8
2019-06-23
15:00
Assyriska IF i Norrköping
Motala AIF FK

Sweden 2.div Södra Svealand
10-10
1T: 2-3
2T: 7-8
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-23
15:00
Asane
Asker

Norway Division 2 Group 2
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
15:00
Akzhayik Uralsk
Akademia Ontustyk

Kazakhstan Division 1
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
15:00
AB Argir
Vikingur Gota

Faroe Islands Premier League
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
12
1T: 2
2T: 10
2019-06-23
15:00
7 de Abril
Mageense FC

Brazil Campeonato Carioca B2
5-6
1T: 3-4
2T: 2-2
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
14:30
Sandefjord
Ullensaker/Kisa

Norway Division 1
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
14:30
IK Start
Notodden

Norway Division 1
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-23
14:30
FK Armavir
Baltika Kaliningrad

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
14:30
Aalesunds FK 2
Nordstrand

Norway Division 3 Group 1
9-9
1T: 4-4
2T: 5-5
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
14:15
Cork City Women
DLR Waves Women

Republic of Ireland National L
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-23
14:00
Zesco United
Zanaco FC

Zambia Cup
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
14:00
XV de Jau
Uniao Barbarense

Brazil Paulista Serie B
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
9
1T: 7
2T: 2
2019-06-23
14:00
Wehen SV
SG Sonnenhof Grossaspach

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-23
14:00
Vfb Bottrop 1900
Rot-Weiss Essen

Europe Friendlies
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
14:00
Valerenga
Sarpsborg

Norway Eliteserien
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
14:00
Uniao Mogi
Paulista FC

Brazil Paulista Serie B
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
14:00
Ullensaker/Kisa 2
Skjervøy

Norway Division 3 Group 6
14-15
1T: 8-9
2T: 6-7
10
1T: 8
2T: 2
2019-06-23
14:00
Tyresö FF
IFK Haninge

Sweden 2.div Södra Svealand
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
14
1T: 3
2T: 11
2019-06-23
14:00
TuS Haltern
SC Preussen Munster

Europe Friendlies
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
14:00
TSV Grunwald
Ismaning

Europe Friendlies
11-12
1T: 3-4
2T: 7-8
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
14:00
Tobol Kostanay
Okzhetpes Kokshetau

Kazakhstan Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 5
2T: 1
2019-06-23
14:00
Thai Honda
Udon Thani FC

Thailand Division 2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
14:00
Termez Surkhon
Bunyodkor Tashkent

Uzbekistan PFL
10-11
1T: 6-7
2T: 4-4
16
1T: 8
2T: 8
2019-06-23
14:00
Team TG FF
FC Linköping City

Sweden 1.div Norra
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
14:00
Täfteå IK
Ytterhogdals IK

Sweden 2.div Norrland
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
14:00
Stjørdals/Blink
Egersunds

Norway Division 2 Group 1
15-15
1T: 7-8
2T: 7-8
21
1T: 9
2T: 12
2019-06-23
14:00
Sokol Ostroda
LKS 1926 Lomza

Poland III Liga
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-23
14:00
Skellefteå FF
IFK Timrå

Sweden 2.div Norrland
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
14:00
SC Kiyovu
Intare FC

Rwanda Cup
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
14:00
Rio Claro
Velo Clube SP

Brazil Paulista Cup
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
14:00
Pahang
Perak

Malaysia Cup
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
14:00
Mjallby AIF
IK Brage

Sweden Superettan
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
14:00
Mandalskameratene
Start 2

Norway Division 3 Group 3
8-9
1T: 2-3
2T: 6-7
10
1T: 1
2T: 9
2019-06-23
14:00
Maardu Linnameeskond
Paide Linnameeskond

Estonia Meistriliiga
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
14:00
Linense
Batatais

Brazil Paulista Cup
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
14:00
Lidköpings FK Women
Borgeby FK Women

Sweden Elitettan
7-8
1T: 4-5
2T: 3-3
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
14:00
Kongsvinger U19
Kristiansund BK U19

Norway U19 Elite League
8-9
1T: 4-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
14:00
Kedah
Felda United FC

Malaysia Cup
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-23
14:00
Kaisar Kyzylorda
FK Taraz

Kazakhstan Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-4
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
14:00
Kairat Almaty
Zhetysu

Kazakhstan Premier League
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
14:00
Junkeren
Lillestrøm 2

Norway Division 3 Group 6
10-11
1T: 5-6
2T: 5-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
14:00
Jose Bonifacio EC
Bandeirante

Brazil Paulista Serie B
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 8
2T: 3
2019-06-23
14:00
Jonkopings Sodra
Trelleborgs FF

Sweden Superettan
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
14:00
Irtysh Pavlodar
Shakhter Karagandy

Kazakhstan Premier League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
14:00
Inter de Limeira
XV Piracicaba

Brazil Paulista Cup
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
14:00
Independente FC Limeira
Rio Branco SP

Brazil Paulista Serie B
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-23
14:00
IFK Stocksund
Karlbergs BK

Sweden 2.div Norra Svealand
10-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
14:00
Hradec Kralove
FK Baumit Jablonec

Europe Friendlies
14-15
1T: 6-7
2T: 7-8
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
14:00
Hodd
Sola

Norway Division 2 Group 1
9-10
1T: 2-3
2T: 7-7
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-23
14:00
Goncalense FC
Nova Cidade

Brazil Campeonato Carioca B
15-16
1T: 8-9
2T: 6-7
19
1T: 13
2T: 6
2019-06-23
14:00
Gicumbi FC
Rayon Sports FC

Rwanda Cup
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-23
14:00
Gasogi Utd
AS Kigali

Rwanda Cup
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-23
14:00
FV Diefflen
Saar 05 Saarbrücken

Europe Friendlies
4-5
1T: 2-3
2T: 2-2
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
14:00
FSV Frankfurt
Kaiserslautern

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
15
1T: 5
2T: 10
2019-06-23
14:00
FK Andijan
AGMK

Uzbekistan PFL
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-23
14:00
FC Kupiškis
FK Dainava Alytus

Lithuania 1 Lyga
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-23
14:00
EC Taubate
Nacional SP

Brazil Paulista Cup
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
14:00
Cork City Women
DLR Waves Women

Republic of Ireland National L
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
14:00
Connah's Quay
Cliftonville

Europe Friendlies
12-13
1T: 4-5
2T: 8-9
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
14:00
Coimbra EC U20
Villa Nova MG U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-23
14:00
CN Almirante Barroso
Blumenau EC

Brazil Catarinense 2
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
14:00
CA Taquaritinga SP
Inter de Bebedouro

Brazil Paulista Serie B
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
14:00
CA Juventus
SC Corinthians Paulista B

Brazil Paulista Cup
13-14
1T: 5-6
2T: 7-8
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-23
14:00
CA Joseense
CA Mogi Das CF

Brazil Paulista Serie B
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
14:00
CA Assisense
AA Itarare

Brazil Paulista Serie B
9-10
1T: 4-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
14:00
Buriram United
Chiang Mai FC

Thailand Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
14:00
Brattvåg
Levanger

Norway Division 2 Group 1
13-14
1T: 4-5
2T: 8-9
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-23
14:00
Brasilis FC
Jaguariuna FC

Brazil Paulista Serie B
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
14:00
Bohemians 1905
FK Usti nad Labem

Europe Friendlies
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-23
14:00
Benesov
Sparta Prague

Europe Friendlies
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-23
14:00
Basel
Kriens

Europe Friendlies
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
14:00
Baerum
Sotra

Norway Division 2 Group 2
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
14:00
Bad Vilbel
SV Gonsenheim

Europe Friendlies
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-23
14:00
Asane Women
Kaupanger Women

Norway Division 1 Women
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
14:00
Amparo SP
Manthiqueira SP

Brazil Paulista Serie B
9-10
1T: 4-4
2T: 5-6
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
14:00
Akropolis IF
Gefle IF

Sweden 1.div Norra
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
18
1T: 10
2T: 8
2019-06-23
14:00
AD Guarulhos
Suzano SP

Brazil Paulista Serie B
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
14:00
AA Francana
Matonense

Brazil Paulista Serie B
13-14
1T: 7-8
2T: 5-6
13
1T: 10
2T: 3
2019-06-23
14:00
1860 Munich
VfR Garching

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
13:57
Ordabasy Shymkent
FC Astana

Kazakhstan Premier League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-23
13:30
Silver Strikers
Azam Tigers FC

Malawi Super League
12-13
1T: 4-5
2T: 8-9
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
13:30
Regar Tadaz
Khatlon Bokhtar

Tajikistan Vysshaya Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
13:30
Ntopwa United FC
Mlatho Mponela FC

Malawi Super League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-23
13:30
Mzuzu University
Big Bullets

Malawi Super League
8-9
1T: 3-4
2T: 5-5
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-23
13:30
Moyale Barracks
Big Bullets

Malawi Super League
9-10
1T: 3-4
2T: 6-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
13:30
Masters Security
Azam Tigers FC

Malawi Super League
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-23
13:30
Karonga United
Blue Eagles

Malawi Super League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
13:30
CSKA Pamir Dushanbe
FC Istaravshan

Tajikistan Vysshaya Liga
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
15
1T: 7
2T: 8
2019-06-23
13:30
Civil Sporting Club
TN Stars

Malawi Super League
7-8
1T: 4-4
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
13:30
Chitipa United
Blue Eagles

Malawi Super League
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
13:30
Be Forward Wanderers
Mlatho Mponela FC

Malawi Super League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
13:25
Binh Dinh U21
Dak Lak U21

Vietnam U21 Championship
10-11
1T: 6-6
2T: 4-5
16
1T: 9
2T: 7
2019-06-23
13:00
Vidar
Moss

Norway Division 2 Group 1
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-23
13:00
Vejgaard B
Odder IGF

Denmark Division 2 Relegation
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
13:00
Vard Haugesund
Stord

Norway Division 3 Group 4
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
13:00
TSV Neuried
FC Schwabing 56

Europe Friendlies
7-7
1T: 4-5
2T: 2-3
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
13:00
Trelleborgs FF Women
Halmia Women

Sweden Div 1 Women
6-7
1T: 4-4
2T: 2-3
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-23
13:00
Taastrup FC
Kastrup

Denmark Series Play-Offs
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
13:00
Sundbybergs IK
Kvarnsvedens IK

Sweden 2.div Norra Svealand
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-23
13:00
Sukhothai FC
Nakhon Ratchasima

Thailand Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
13:00
Stabaek 2
SK Traeff

Norway Division 3 Group 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-23
13:00
Sport Academy Kairat
Zhetysu II

Kazakhstan Division 1
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
13:00
Slagelse
FC Sydvest

Denmark Division 2 Relegation
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-23
13:00
Sidama Bunna
Dire Dawa

Ethiopia Premier League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
13:00
Samut Prakan City
Port FC

Thailand Premier League
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
17
1T: 11
2T: 6
2019-06-23
13:00
Police Tero FC
Army United FC

Thailand Division 2
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-23
13:00
Örebro Syrianska IF
IK Gauthiod

Sweden 2.div Norra Götaland
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
13:00
NS Mura
Ural

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
13:00
Nong Bua Pitchaya
Khonkaen

Thailand Division 2
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
13:00
Mjondalen U19
Rosenborg U19

Norway U19 Elite League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
13:00
MFK Karvina
MSK Zilina

Europe Friendlies
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
15
1T: 3
2T: 12
2019-06-23
13:00
Marienlyst
Dalum

Denmark Division 2 Relegation
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
13:00
Lyn 1896
Halsen IF

Norway Division 3 Group 2
11-12
1T: 3-4
2T: 8-9
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
13:00
Lampang FC
Customs United

Thailand Division 2
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
13:00
Hillerød
Skovshoved

Denmark Division 2 Relegation
10-10
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
13:00
Frem
Tarup-Paarup

Denmark Division 2 Relegation
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-23
13:00
FK Teplice
FK Pribram

Europe Friendlies
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
13:00
FC Ingolstadt
TSV 1860 Rosenheim

Europe Friendlies
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
5
1T: 4
2T: 1
2019-06-23
13:00
FC Giessen
Viktoria Aschaffenburg

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
13:00
Chiangrai Utd
Suphanburi FC

Thailand Premier League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
12
1T: 3
2T: 9
2019-06-23
13:00
Brodd
Vindbjart

Norway Division 3 Group 3
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-23
13:00
BG Pathum United
Sisaket FC

Thailand Division 2
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
13:00
Ballymena Utd
Barry Town

UK Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
3
1T: 3
2T: 0
2019-06-23
13:00
Avarta
Kjellerup IF

Denmark Division 2 Relegation
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-23
13:00
Atlantas Klaipeda
FK Kauno Zalgiris

Lithuania A Lyga
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
13:00
Adama City
Fasil Kenema

Ethiopia Premier League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
12:45
Young Elephants FC
Lao Toyota

Laos Premier League
9-10
1T: 3-4
2T: 6-7
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
12:35
Wuhan Zall
Chongqing Lifan

China Super League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
16
1T: 5
2T: 11
2019-06-23
12:35
Tianjin Teda
Shandong Luneng

China Super League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
12:35
Shanghai SIPG
Beijing Renhe

China Super League
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
12:35
Henan Jianye
ShenZhen

China Super League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 4
2T: 1
2019-06-23
12:35
Guangzhou Evergrande
Hebei CFFC

China Super League
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 8
2T: 6
2019-06-23
12:30
Zibo Cuju
Jiangsu Yancheng Dingli FC

China Division 2
13-14
1T: 5-6
2T: 8-9
14
1T: 4
2T: 10
2019-06-23
12:30
Zhejiang Yiteng FC
Sichuan Jiuniu

China Division 2
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
12:30
Zhejiang Greentown
Changchun Yatai

China Division 1
13-14
1T: 5-6
2T: 7-8
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
12:30
Warwick FC
Balestier United RC

Singapore National Football Le
13-13
1T: 7-7
2T: 6-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
12:30
Suzhou Dongwu
Wuhan Three Towns

China Division 2
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
12:30
Shijiazhuang Ever Bright FC
Sichuan Longfor

China Division 1
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
12:30
Qingdao Huanghai
Shanghai Shenxin

China Division 1
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-23
12:30
Pusamania Borneo
Persebaya Surabaya

Indonesia Liga 1
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
12:30
Persiba Balikpapan
PSIM Yogyakarta

Indonesia Liga 2
8-8
1T: 2-2
2T: 6-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
12:30
Persela Lamongan
Persija Jakarta

Indonesia Liga 1
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
15
1T: 10
2T: 5
2019-06-23
12:30
Nei Mongol FC
Guizhou Hengfeng Zhicheng

China Division 1
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
4
1T: 3
2T: 1
2019-06-23
12:30
Meizhou Hakka
Liaoning Hongyun

China Division 1
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-23
12:30
GFA Sporting Westlake
Singapore Khalsa Association

Singapore National Football Le
11-12
1T: 5-6
2T: 6-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
12:30
Chengdu Better City
Hunan Xiangtao

China Division 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 2
2T: 9
2019-06-23
12:30
Beijing Sport University FC
Nantong Zhiyun

China Division 1
12-13
1T: 4-5
2T: 7-8
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
12:30
Arendal
Nardo

Norway Division 2 Group 1
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
12:00
Wolfsburg II
Viktoria 89 Berlin

Europe Friendlies
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
12:00
Taiwan Power Company
Ming Chuan University

Taiwan Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
12:00
Taicheng Lions
NTUPES

Taiwan Premier League
11-11
1T: 4-5
2T: 6-7
15
1T: 6
2T: 9
2019-06-23
12:00
Samut Sakhon
Ubon United

Thailand Division 2
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-23
12:00
Ratchaburi FC
Prachuap FC

Thailand Premier League
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
12:00
PTT Rayong
Bangkok United

Thailand Premier League
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-23
12:00
Pors
Bryne 2

Norway Division 3 Group 3
9-10
1T: 3-4
2T: 6-7
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
12:00
Polva FC Lootos Women
JK Tallinna Kalev Women

Estonia Women’s Meistriliiga
11-12
1T: 4-5
2T: 7-7
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
12:00
Phnom Penh Crown
Angkor Tiger FC

Cambodia Premier League
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
12:00
Nanjing Shaye
Zhejiang Yiwu Mall

China Division 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
4
1T: 3
2T: 1
2019-06-23
12:00
Naga World FC
Visakha FC

Cambodia Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
12:00
Naestved IF
Fremad Amager

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-23
12:00
Madla
Flint

Norway Division 3 Group 3
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
12:00
Lørenskog
Herd

Norway Division 3 Group 1
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
12:00
JL Chiangmai United
Rayong FC

Thailand Division 2
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-23
12:00
Jiangxi Liansheng
Guangxi Baoyun FC

China Division 2
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-23
12:00
Grythyttans IF
Nora BK

Sweden 3.div Västra Svealand
11-11
1T: 6-7
2T: 4-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
12:00
FV Eschweiler
Bayer Leverkusen U19

Europe Friendlies
11-12
1T: 2-3
2T: 9-10
19
1T: 5
2T: 14
2019-06-23
12:00
FK Kyzylzhar
FK Kaspyi Aktau

Kazakhstan Division 1
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-23
12:00
FK Kyran
FK Maktaaral

Kazakhstan Division 1
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
13
1T: 8
2T: 5
2019-06-23
12:00
FC Vitebsk Reserves
FK Dnyapro Reserves

Belarus Reserve League
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
12:00
FC Utrecht U19
Sparta Rotterdam U19

Europe Friendlies
10-10
1T: 5-5
2T: 5-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
12:00
Eskilstuna City FK
Tullinge TP FK

Sweden 3.div Södra Svealand
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
12:00
Esbjerg
Randers FC

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-23
12:00
Chainat FC
Chonburi

Thailand Premier League
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-23
12:00
Asarums IF FK Women
Brommapojkarna Women

Sweden Elitettan
9-10
1T: 5-6
2T: 4-4
9
1T: 7
2T: 2
2019-06-23
12:00
Amazon Grimstad Women
Byasen Women

Norway Division 1 Women
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
12:00
Aktobe Zhas
Altay

Kazakhstan Division 1
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
12:00
Air Force Utd
Royal Thai Navy

Thailand Division 2
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-23
11:45
Muang Thong United
Trat FC

Thailand Premier League
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
11:45
Kasetsart FC
Ayutthaya United

Thailand Division 2
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
3
1T: 1
2T: 2
2019-06-23
11:30
Krakeroy U19
Lyn Fotball U19

Norway Interkretsserie U19
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
11:30
Daegu FC
FC Seoul

South Korea K-League 1
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-23
11:15
Slupsk Adkonis Beach
KP Lodz Beach

Beach Soccer - 36 mins play
0-1
1T: 0-1
2T: 0-0
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
11:10
Tampines Rovers FC
DPMM FC

Singapore Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
11:00
Zug 94
Winterthur II

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
11:00
Vegalta Sendai
FC Tokyo

Japan J-League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
12
1T: 2
2T: 10
2019-06-23
11:00
Ulaanbaatar City
Anduud City FC

Mongolia Premier League
13-14
1T: 6-7
2T: 7-7
17
1T: 8
2T: 9
2019-06-23
11:00
Tokyo Verdy
Omiya Ardija

Japan J2-League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
11:00
Thespa Kusatsu
Kamatamare Sanuki

Japan J3-League
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
11:00
Sanna Khanh Hoa U21
Da Nang U21

Vietnam U21 Championship
8-8
1T: 5-5
2T: 3-3
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
11:00
Renofa Yamaguchi
FC Gifu

Japan J2-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
11:00
Real Madrid U19
Villarreal U19

Spain U19 Cup
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
11:00
Qviding FIF
BK Olympic

Sweden 2.div Västra Götaland
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
11:00
Prat
Portugalete

Spain Tercera - Play-offs
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
11:00
Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse

Japan J-League
9-10
1T: 3-4
2T: 6-7
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
11:00
Mlada Boleslav
FK Teplice

Europe Friendlies
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
11:00
LKS Lodz
Wisla Plock

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-23
11:00
Lechia Gdansk
Chojniczanka Chojnice

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
11:00
Las Rozas
Mallorca B

Spain Tercera - Play-offs
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
3
1T: 1
2T: 2
2019-06-23
11:00
Kashiwa Reysol
JEF Utd Chiba

Japan J2-League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-23
11:00
Kagoshima United
Tochigi SC

Japan J2-League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
11:00
JK Nomme Kalju
JK Viljandi Tulevik

Estonia Meistriliiga
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
19
1T: 12
2T: 7
2019-06-23
11:00
Jeonbuk Motors
Suwon Bluewings

South Korea K-League 1
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
11:00
Gyeongnam FC
Incheon Utd

South Korea K-League 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
11:00
Gangwon FC
Pohang Steelers

South Korea K-League 1
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
11:00
Gamba Osaka
Shonan Bellmare

Japan J-League
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-23
11:00
FC Levadia Tallinn
FC Kuressaare

Estonia Meistriliiga
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
18
1T: 11
2T: 7
2019-06-23
11:00
FC Astana II
FK Baykonur Kyzylorda

Kazakhstan Division 1
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
15
1T: 10
2T: 5
2019-06-23
11:00
FC Anyang
Jeonnam Dragons

South Korea K-League 2
11-12
1T: 6-6
2T: 5-6
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
11:00
Ekibastuz
Shakhtar Bulat

Kazakhstan Division 1
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
11:00
Ehime FC
Kyoto Sanga FC

Japan J2-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
4
1T: 2
2T: 2
2019-06-23
11:00
Cerezo Osaka
Jubilo Iwata

Japan J-League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-23
11:00
CD Alaves B
SD Tarazona

Spain Tercera - Play-offs
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
11:00
Bodens BK FF
Rynninge IK

Sweden 1.div Norra
3-4
1T: 1-2
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
11:00
Asan Mugunghwa FC
Daejeon Citizen

South Korea K-League 2
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
11:00
Army FC
Evo United FC

Laos Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
11:00
Ansan Greeners FC
Busan I Park

South Korea K-League 2
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 3
2T: 10
2019-06-23
10:56
Centenary Stormers
Brisbane Knights

Australia Brisbane Premier Lea
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
10:47
Eunos Crescent FC
Tiong Bahru FC

Singapore National Football Le
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
10:30
Warriors FC
Geylang International

Singapore Premier League
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
10:30
Satun United
Jalor City

Thailand Division 4
9-10
1T: 2-2
2T: 7-8
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
10:30
Magwe FC
Zwekapin United

Myanmar National League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
15
1T: 9
2T: 6
2019-06-23
10:30
Hasselby SK Women
Sodersnackornas BK Women

Sweden Div 1 Women
5-5
1T: 2-2
2T: 3-3
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
10:30
Ha Noi Women
TKS Viet Nam Women

Vietnam Championship Women
14-15
1T: 6-6
2T: 8-9
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
10:30
Chinland FC
Dagon FC

Myanmar National League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
10:30
Beijing Guoan
Guangzhou R&F

China Super League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-23
10:30
Algeciras CF
Socuéllamos

Spain Tercera - Play-offs
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
4
1T: 1
2T: 3
2019-06-23
10:30
Alcobendas Sport
Villarrubia CF

Spain Tercera - Play-offs
11-11
1T: 4-5
2T: 6-7
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
10:27
Toowong
Taringa Rovers

Australia Brisbane Premier Lea
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
10:27
Mudgeeraba
Burleigh Heads

Australia Gold Coast Premier L
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
10:22
Capalaba Women
Mitchelton FC Women

Australia Queensland Premier L
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
19
1T: 8
2T: 11
2019-06-23
10:15
Pattani FC
Phattalung FC

Thailand Division 4
15-15
1T: 4-4
2T: 11-11
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-23
10:00
Zweigen Kanazawa
Albirex Niigata

Japan J2-League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
16
1T: 5
2T: 11
2019-06-23
10:00
Yokohama F-Marinos
Matsumoto Y FC

Japan J-League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-23
10:00
Western Pride FC
SWQ Thunder

Australia NPL Queensland
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
10:00
Vissel Kobe
Oita

Japan J-League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
10:00
Vientiane FT
Young Elephants FC 2

Laos Division 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-5
7
1T: 0
2T: 7
2019-06-23
10:00
Viengchan FC
Bears Lao FC

Laos Division 1
10-11
1T: 4-5
2T: 6-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
10:00
V-Varen Nagasaki
Montedio Yamagata

Japan J2-League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
3
1T: 0
2T: 3
2019-06-23
10:00
Trinity FC
Lao Police FC 2

Laos Division 1
9-9
1T: 4-4
2T: 5-5
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
10:00
Tokushima Vortis
Avispa Fukuoka

Japan J2-League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
10:00
Termalica BB Nieciecza
Stal Stalowa Wola

Europe Friendlies
8-9
1T: 2-3
2T: 6-7
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
10:00
Sydney FC U21
Mt Druitt Town Rangers

Australia New South Wales Prem
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
10:00
SV Heimstetten
FC Deisenhofen

Europe Friendlies
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-23
10:00
Stal Mielec
Rakow Czestochowa

Europe Friendlies
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
10:00
Southern Myanmar U21
Yadanarbon FC U21

Myanmar U21 League
12-13
1T: 7-7
2T: 5-6
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
10:00
Slovacko
MFK Skalica

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
10:00
Slask Wroclaw
Odra Opole

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
10:00
Singapore Armed Forces SA
Katong FC

Singapore National Football Le
9-9
1T: 2-3
2T: 6-7
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
10:00
Shan Utd U21
Chinland FC U21

Myanmar U21 League
8-8
1T: 4-4
2T: 4-4
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
10:00
Shan Utd
Yangon United FC

Myanmar National League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
10:00
Sagaing United FC
Yadanarbon FC

Myanmar National League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
10:00
Quest United FC
Master 7 FC 2

Laos Division 1
12-12
1T: 6-7
2T: 5-6
12
1T: 8
2T: 4
2019-06-23
10:00
Police SA
Yishun Sentek Mariners

Singapore National Football Le
8-9
1T: 5-6
2T: 3-3
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-23
10:00
NUOL FC
Vientiane Capital FC

Laos Division 1
14-14
1T: 5-6
2T: 8-9
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-23
10:00
Northern Tigers
GHFA Spirit FC

Australia New South Wales Leag
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
15
1T: 7
2T: 8
2019-06-23
10:00
Mito Hollyhock
Yokohama FC

Japan J2-League
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
10:00
Mawyawadi FC
Chin United

Myanmar League 2
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
16
1T: 12
2T: 4
2019-06-23
10:00
Master 7 FC
Lao Police FC

Laos Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
15
1T: 8
2T: 7
2019-06-23
10:00
Magpies Crusaders
Redlands United

Australia NPL Queensland
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
14
1T: 10
2T: 4
2019-06-23
10:00
Machida Zelvia
Fagiano Okayama

Japan J2-League
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
10:00
KPS FC
Lao Army FC 2

Laos Division 1
15-15
1T: 4-4
2T: 11-11
16
1T: 2
2T: 14
2019-06-23
10:00
Kolding B
Sonderjyske

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
10:00
Kataller Toyama
Vanraure Hachinohe

Japan J3-League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-23
10:00
Kachin United FC
Royal ThanLyin FC

Myanmar League 2
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
10:00
Hantharwady United
Southern Myanmar

Myanmar National League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-23
10:00
GKS Belchatow
Gornik Leczna

Europe Friendlies
9-10
1T: 6-7
2T: 3-4
7
1T: 7
2T: 0
2019-06-23
10:00
Giravanz Kitakyushu
Fujieda MYFC

Japan J3-League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
10:00
FC Ryukyu
Ventforet Kofu

Japan J2-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
10:00
Dunajska Streda
Zaglebie Sosnowiec

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
10:00
Dandenong Thunder
Heidelberg Utd

Australia Victoria Premier Lea
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
10:00
Ceske Budejovice
FC Sellier & Bellot Vlasim

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-23
10:00
Cerezo Osaka U23
Sagamihara

Japan J3-League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
10:00
Canterbury Bankstown FC
St George City FA

Australia New South Wales Leag
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
10:00
Bohemians 1905
Varnsdorf

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
7
1T: 7
2T: 0
2019-06-23
10:00
Blacktown Spartans
Mounties Wanderers

Australia New South Wales Leag
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
10:00
Ayeyawady Utd U21
Sagaing United FC U21

Myanmar U21 League
10-11
1T: 6-7
2T: 4-4
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
10:00
Ayeyawady Utd
Rakhine United

Myanmar National League
12-13
1T: 4-5
2T: 8-9
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-23
10:00
Atletico Madrid U19
Levante U19

Spain U19 Cup
14-15
1T: 8-8
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-23
10:00
Arka Gdynia
Elana Torun

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
09:45
Tun Razak FC
Protap FC

Malaysia Liga M3
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
14
1T: 7
2T: 7
2019-06-23
09:45
SAMB FC
Banggol Tokku FC

Malaysia Liga M3
7-7
1T: 3-3
2T: 4-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
09:45
Puchong Fuerza
Ultimate FC

Malaysia Liga M3
7-7
1T: 2-3
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
09:45
Penjara FC
Kelantan United

Malaysia Liga M3
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
8
1T: 1
2T: 7
2019-06-23
09:45
JBFA
Glory United FC

Malaysia Liga M3
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
09:45
DDM FC
Kuching FA

Malaysia Liga M3
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
09:45
Batu Dua FC
Armed Forces FC

Malaysia Liga M3
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
09:31
Sriwijaya
Perserang Serang

Indonesia Liga 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
09:30
Spartak Trnava
FC Petrzalka

Europe Friendlies
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
09:30
PSPS Pekanbaru
PSMS Medan

Indonesia Liga 2
7-7
1T: 4-4
2T: 3-3
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
09:30
PSGC Ciamis
Persita Tangerang

Indonesia Liga 2
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
09:30
PSCS Cilacap
Blitar United FC

Indonesia Liga 2
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-23
09:30
PS TIRA
Persipura Jayapura

Indonesia Liga 1
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-23
09:30
PS Barito Putera
Kalteng Putra FC

Indonesia Liga 1
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-23
09:30
Police Commissary FC
National Sports Academy

Cambodia Premier League
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
09:30
Persik Kediri
PSBS Biak

Indonesia Liga 2
5-6
1T: 2-2
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
09:30
Persibat Batang
Persiraja Aceh

Indonesia Liga 2
16-16
1T: 6-6
2T: 10-10
15
1T: 5
2T: 10
2019-06-23
09:30
Persib Bandung
Madura United

Indonesia Liga 1
14-15
1T: 7-8
2T: 7-8
18
1T: 10
2T: 8
2019-06-23
09:30
Persatu Tuban
Persewar Waropen

Indonesia Liga 2
8-9
1T: 2-3
2T: 6-6
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-23
09:30
MKP Pogon Siedlce
Jagiellonia Bialystok

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
09:30
MFK Chrudim
Dukla Praha

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
09:30
Madura FC
Sulut United FC

Indonesia Liga 2
8-8
1T: 4-4
2T: 4-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
09:30
Ligue de Normandie
West Slovakia

UEFA Regions Cup
8-8
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
09:30
Hubei Chufengheli
Fujian Tianxin

China Division 2
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
09:30
Gornik Zabrze
GKS Katowice

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
09:30
Gold Coast Knights
Peninsula Power

Australia NPL Queensland
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
13
1T: 8
2T: 5
2019-06-23
09:30
Electricite du Cambodge
National Defense

Cambodia Premier League
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
10
1T: 8
2T: 2
2019-06-23
09:30
Eastern Suburbs Women
Western Pride FC Women

Australia Queensland Premier L
7-8
1T: 3-3
2T: 4-5
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-23
09:30
Dunajska Streda
STK Samorin

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
09:30
Cilegon United
BaBel United

Indonesia Liga 2
9-9
1T: 5-6
2T: 3-4
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
09:30
Brisbane City
Lions FC

Australia NPL Queensland
13-14
1T: 6-7
2T: 7-8
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
09:30
Bonnyrigg White Eagles
St George Saints

Australia New South Wales Leag
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
09:30
Bavaria
Istanbul Region

UEFA Regions Cup
3-4
1T: 2-3
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
09:30
Bali United
PSIS Semarang

Indonesia Liga 1
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
17
1T: 9
2T: 8
2019-06-23
09:30
Asia Euro United
Preah Khan Reach

Cambodia Premier League
9-10
1T: 5-6
2T: 4-4
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-23
09:21
Virginia United
St George Willawong FC

Australia Brisbane Capital Lea
14-15
1T: 7-8
2T: 6-7
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
09:09
Caboolture FC
Bayside United

Australia Brisbane Premier Lea
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
09:00
YSCC
Nagano Parceiro

Japan J3-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
09:00
Xian Daxing Chongde
Beijing Institute

China Division 2
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
09:00
Wynnum Wolves
Souths United

Australia Queensland Premier L
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
11
1T: 2
2T: 9
2019-06-23
09:00
Tainan City
Taipei City Tatung

Taiwan Premier League
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
09:00
Sriwijaya
Perserang Serang

Indonesia Liga 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
09:00
Sporting Macau
Macau U23

Macau 1st Division
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-23
09:00
Shenzhen Pengcheng
Zhenjiang Huasa

China Division 2
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
09:00
Phu Dong U21
Hong Linh Ha Tinh U21

Vietnam U21 Championship
4-4
1T: 2-2
2T: 2-2
4
1T: 2
2T: 2
2019-06-23
09:00
Mlada Boleslav
FK Pribram

Europe Friendlies
13-14
1T: 5-6
2T: 7-8
16
1T: 5
2T: 11
2019-06-23
09:00
Lhasa Chengtou
Yunnan Kunlu

China Division 2
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
09:00
Inner Mongolia Caoshangfei
Shenyang Urban

China Division 2
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
09:00
Hebei Elite FC
Shanxi Xindu

China Division 2
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
09:00
Hang Yuen
Taichung Futuro

Taiwan Premier League
7-8
1T: 2-3
2T: 5-5
4
1T: 1
2T: 3
2019-06-23
09:00
Gamba Osaka U23
Gainare Tottori

Japan J3-League
13-14
1T: 4-5
2T: 8-9
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-23
09:00
FC Vion Zlate Moravce
Dukla Banska Bystrica

Europe Friendlies
12-12
1T: 5-6
2T: 6-7
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
09:00
FC Tokyo U23
Azul Claro Numazu

Japan J3-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-23
09:00
Brisbane Olympic FC
Sunshine Coast

Australia NPL Queensland
10-11
1T: 5-6
2T: 5-5
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
08:58
Tianjin Teda Reserves
Shandong Luneng Reserves

China Super League - Reserves
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
08:53
Western Spirit
Mount Gravatt Hawks

Australia Brisbane Capital Lea
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 2
2T: 12
2019-06-23
08:53
Samford Rangers
Pine Hills

Australia Brisbane Capital Lea
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
08:53
North Star Women
Toowong Women

Australia Brisbane Capital Lea
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
08:53
Moggill
Ipswich City

Australia Brisbane Capital Lea
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-23
08:53
AC Carina
New Farm United

Australia Brisbane Capital Lea
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
08:33
Botev Plovdiv
Botev Galabovo

Europe Friendlies
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
11
1T: 9
2T: 2
2019-06-23
08:30
Yanbian Beiguo
Baoding Yingli

China Division 2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
17
1T: 8
2T: 9
2019-06-23
08:30
Tsarsko Selo 2015
FK Strumska

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
08:30
Qingdao Jonoon
Taizhou Yuanda

China Division 2
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
08:30
Philippine Air Force
Green Archers Utd

Philippines PFL
7-7
1T: 4-5
2T: 2-3
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
08:30
Mitra Kukar
Persis Solo

Indonesia Liga 2
15-15
1T: 4-4
2T: 11-11
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
08:30
Jilin Baijia
Dalian Chanjoy

China Division 2
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
12
1T: 8
2T: 4
2019-06-23
08:30
Heilongjiang Lava Spring
Guangdong Southern Tigers F.C.

China Division 1
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-23
08:30
Dalian Yifang
Tianjin Tianhai

China Super League
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
08:29
University of Queensland Women
Ipswich City Women

Australia Brisbane Premier Lea
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
08:00
Western Knights
Ashfield SC

Australia Western Australia St
15-16
1T: 7-8
2T: 8-9
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
08:00
UWA-Nedlands FC
Joondalup United

Australia Western Australia St
12-13
1T: 5-6
2T: 7-7
19
1T: 11
2T: 8
2019-06-23
08:00
Tianjin Teda Reserves
Shandong Luneng Reserves

China Super League - Reserves
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
08:00
Sydney United 58
Sutherland Sharks

Australia New South Wales Prem
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
08:00
Subiaco AFC
Olympic Kingsway

Australia Western Australia St
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
08:00
SP Falcons FC
Erchim

Mongolia Premier League
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
08:00
Sorrento
ECU Joondalup

Australia Western Australia Pr
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
08:00
Rockingham City FC
Armadale

Australia Western Australia Pr
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
08:00
Perth SC
Stirling Lions

Australia Western Australia Pr
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
08:00
NTV Beleza Women
Nittaidai FC Women

Japan League Cup Women
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
08:00
Morley Windmills
Fremantle City FC

Australia Western Australia St
10-11
1T: 5-6
2T: 5-5
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
08:00
Moreton Bay United
Brisbane Strikers

Australia NPL Queensland
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-23
08:00
Monaro Panthers
Riverina Rhinos

Australia Capital Territory Pr
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
08:00
Mandurah City
Forrestfield Utd

Australia Western Australia St
11-12
1T: 4-5
2T: 7-8
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
08:00
Inglewood United
Cockburn City

Australia Western Australia Pr
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
08:00
Henan Jianye Reserves
ShenZhen Reserves

China Super League - Reserves
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
08:00
Hakoah Sydney City East
Marconi Stallions

Australia New South Wales Prem
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-23
08:00
Floreat Athena
Bayswater City

Australia Western Australia Pr
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
08:00
Deren FC
Athletic 220 FC

Mongolia Premier League
8-9
1T: 4-4
2T: 4-5
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
08:00
Dandenong Thunder U20
Heidelberg Utd U20

Australia Victoria U20 League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
08:00
Capalaba Bulldogs
Holland Park Hawks

Australia Queensland Premier L
9-10
1T: 5-5
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
08:00
Balcatta
Perth Glory U21

Australia Western Australia Pr
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
07:58
Mudgeeraba SC Reserves
Burleigh Heads Reserves

Australia Gold Coast Reserves
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
07:45
Bonnyrigg White Eagles U20
St George Saints U20

Australia NSW Premier League 2
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
07:44
Broadbeach United
Palm Beach Sharks

Australia Gold Coast Premier L
9-10
1T: 3-4
2T: 6-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
07:30
Shanghai SIPG Reserves
Beijing Renhe Reserves

China Super League - Reserves
5-6
1T: 3-4
2T: 2-2
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
07:30
Rockdale City Suns
Apia L Tigers

Australia New South Wales Prem
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
07:30
Macarthur Rams Women
NWS Koalas Women

Australia New South Wales NPL
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
07:30
Logan Lightning Women
Gold Coast United Women

Australia Queensland Premier L
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
07:29
Southport SC Women
The Lakes Women

Australia Brisbane Premier Lea
8-9
1T: 4-4
2T: 4-5
3
1T: 2
2T: 1
2019-06-23
07:15
Oakleigh Cannons
Altona Magic

Australia Victoria Premier Lea
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
16
1T: 8
2T: 8
2019-06-23
07:15
Gold Coast Knights U20
Peninsula Power U20

Australia Queensland U20 Leagu
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
07:11
Western Spirit Reserves
Mount Gravatt Hawks Reserves

Australia Brisbane Capital Lea
9-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
07:00
Tokyo Musashino City FC
Veertien Mie

Japan Football League
9-9
1T: 2-3
2T: 6-7
8
1T: 1
2T: 7
2019-06-23
07:00
Sunshine Coast Wanderers
Logan Lightning

Australia Queensland Premier L
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
07:00
South Melbourne
Kingston City

Australia Victoria Premier Lea
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
07:00
NGU Nagoya FC Women
Kibi University Women

Japan Challenge League Women
4-5
1T: 2-3
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
07:00
Nara Club
Suzuka Unlimited

Japan Football League
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-23
07:00
Blaublitz Akita
Roasso Kumamoto

Japan J3-League
7-8
1T: 4-5
2T: 3-3
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-23
06:58
Caboolture FC Reserves
Bayside United Reserves

Australia Brisbane Premier Res
13-14
1T: 7-8
2T: 6-7
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
06:45
Wellington Olympic
Western Suburbs

New Zealand Central Premier Le
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
06:39
Adelaide Olympic
Adelaide City

Australia FFA Cup
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
10
1T: 2
2T: 8
2019-06-23
06:30
Tomsk
FK Yenisey

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
06:30
North Shore Mariners
Hills United FC

Australia New South Wales Leag
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
06:30
Lower Hutt City
Miramar Rangers

New Zealand Central Premier Le
14-14
1T: 6-7
2T: 7-8
16
1T: 10
2T: 6
2019-06-23
06:30
Brisbane Olympic FC U20
Sunshine Coast U20

Australia Queensland U20 Leagu
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
13
1T: 9
2T: 4
2019-06-23
06:27
Grange Thistle Reserves
The Gap Reserves

Australia Brisbane Premier Res
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
06:15
Northcote City
Langwarrin

Australia Victoria Premier Lea
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-23
06:15
Coomera
Surfers Paradise

Australia Gold Coast Premier L
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
06:15
Box Hill United
Goulburn Valley Suns FC

Australia Victoria Premier Lea
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
18
1T: 7
2T: 11
2019-06-23
06:15
Bayside Utd Women
Alamein FC Women

Australia Victoria Premier Lea
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
11
1T: 9
2T: 2
2019-06-23
06:13
Morley Windmills Reserves
Fremantle City FC Reserves

Australia WA State League 1 Re
10-10
1T: 5-6
2T: 4-5
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
06:12
University of Queensland Res
North Pine Reserves

Australia Brisbane Premier Res
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
06:11
Acacia Ridge Reserves
Albany Creek Reserves

Australia Brisbane Premier Res
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
06:10
Nerang
Tweed United

Australia Gold Coast Premier L
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
06:00
Wollongong Wolves
Sydney Olympic

Australia New South Wales Prem
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
06:00
Whittlesea Ranges
Ballarat City FC

Australia Victoria Premier Lea
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
06:00
Werribee City
Brunswick City

Australia Victoria Premier Lea
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
06:00
Urawa Red Diamonds Women
Iga FC Kunoichi Women

Japan League Cup Women
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
06:00
Tuggeranong Utd
Cooma Tigers

Australia Capital Territory Pr
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
06:00
Sydney University Women
North Shore Mariners Women

Australia New South Wales NPL
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
06:00
Sydney United U20
Sutherland Sharks U20

Australia New South Wales U20
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
06:00
Sydney Olympic FC Women
Illawarra Stingrays Women

Australia New South Wales NPL
11-12
1T: 5-6
2T: 6-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
06:00
Springvale White Eagles
Manningham United Blues

Australia Victoria Premier Lea
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
06:00
Sorrento U20
ECU Joondalup U20

Australia Western Australia U2
13-14
1T: 5-6
2T: 7-8
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
06:00
Rockingham City FC U20
Armadale U20

Australia Western Australia U2
5-6
1T: 1-2
2T: 3-4
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
06:00
Queens Park Women
Fremantle City FC Women

Australia WA Premier League Wo
8-9
1T: 3-3
2T: 5-6
6
1T: 5
2T: 1
2019-06-23
06:00
Perth SC U20
Stirling Lions U20

Australia Western Australia U2
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
06:00
North Geelong
Moreland Zebras

Australia Victoria Premier Lea
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
3
1T: 2
2T: 1
2019-06-23
06:00
Murray United
Melbourne City FC U21

Australia Victoria Premier Lea
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
06:00
Moreland City SC
St Albans Saints

Australia Victoria Premier Lea
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-23
06:00
Melbourne Victory U21
Geelong

Australia Victoria Premier Lea
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
06:00
Melbourne Knights U20
Dandenong City U20

Australia Victoria U20 League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-23
06:00
Manly Utd Women
Northern Tigers FC Women

Australia New South Wales NPL
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
06:00
Ipswich Knights
Mitchelton FC

Australia Queensland Premier L
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
06:00
Inglewood Utd U20
Cockburn City U20

Australia Western Australia U2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
11
1T: 2
2T: 9
2019-06-23
06:00
Hume City U20
Bentleigh Greens U20

Australia Victoria U20 League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 8
2T: 5
2019-06-23
06:00
Heidelberg United Women
South Melbourne Women

Australia Victoria Premier Lea
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
06:00
Hakoah Sydney City East U20
Marconi Stallions U20

Australia New South Wales U20
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
06:00
Gungahlin United Women
Tuggeranong Utd Women

Australia Capital Territory Pr
5-6
1T: 3-3
2T: 2-3
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
06:00
Green Gully
Port Melbourne SC

Australia Victoria Premier Lea
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
06:00
Floreat Athena U20
Bayswater City U20

Australia Western Australia U2
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
06:00
Consadole Sapporo
Sagan Tosu

Japan J-League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-23
06:00
Cerezo Osaka Women
Ehime FC Women

Japan League Cup Women
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
06:00
Calder Utd SC Women
Geelong Galaxy Women

Australia Victoria Premier Lea
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
06:00
Brisbane Roar FC U21
Gold Coast United

Australia NPL Queensland
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
06:00
Blacktown City
Manly Utd

Australia New South Wales Prem
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
06:00
Belconnen United
Woden Weston FC

Australia Capital Territory Pr
6-7
1T: 2-3
2T: 4-4
6
1T: 5
2T: 1
2019-06-23
06:00
Balcatta FC Women
Stirling Panthers SC Women

Australia WA Premier League Wo
4-5
1T: 1-2
2T: 3-4
10
1T: 2
2T: 8
2019-06-23
05:45
Moreton Bay United U20
Brisbane Strikers U20

Australia Queensland U20 Leagu
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
05:45
Fulham United Reserves Women
Adelaide University Reserves W

Australia SA Premier League Wo
8-8
1T: 2-3
2T: 5-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
05:36
Olympia FC Warriors
Riverside Olympic

Australia Tasmania Premier Lea
11-12
1T: 5-5
2T: 6-7
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
05:35
Adelaide Vipers
Eastern United

Australia South Australia Stat
13-13
1T: 6-7
2T: 6-7
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-23
05:30
Rockdale City Suns U20
Apia L Tigers U20

Australia New South Wales U20
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
05:30
Maitland FC
Weston Workers FC

Australia Northern NSW Premier
13-14
1T: 6-6
2T: 7-8
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
05:30
Edgeworth Eagles
Newcastle Jets FC U21

Australia Northern NSW Premier
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-23
05:29
Broadbeach United Reserves
Palm Beach Reserves

Australia Gold Coast Reserves
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
05:02
North Shore Mariners U20
Hills United FC U20

Australia NSW Premier League 2
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
05:00
Yokohama FC Seagulls Women
FC Yamato Sylphid Women

Japan League Cup Women
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-23
05:00
Wagga City Wanderers Women
Monaro Panthers Women

Australia Capital Territory Pr
14-15
1T: 7-7
2T: 7-8
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-23
05:00
Sunshine Coast Women
Moreton Bay United Women

Australia Queensland Premier L
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
05:00
St Albans Shirley FC
Universities AFC

New Zealand Canterbury Champio
5-6
1T: 4-4
2T: 1-2
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
05:00
Speranza Takatsuki Women
Cerezo Osaka Acadamy Women

Japan Challenge League Women
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
05:00
South Hobart
Glenorchy Knights FC

Australia Tasmania Premier Lea
16-17
1T: 7-8
2T: 9-10
15
1T: 7
2T: 8
2019-06-23
05:00
Ryutsu Keizai Dragons
Maruyasu Okazaki

Japan Football League
10-11
1T: 3-4
2T: 7-8
17
1T: 5
2T: 12
2019-06-23
05:00
Reinmeer Aomori
Matsue City FC

Japan Football League
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
05:00
Orca Kamogawa FC Women
AS Elfen Women

Japan League Cup Women
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
05:00
Khangarid Klub
FC Ulaanbaatar

Mongolia Premier League
13-14
1T: 7-8
2T: 5-6
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-23
05:00
Khaan Khuns
Khoromkhon Club

Mongolia Premier League
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-23
05:00
Inac Leonessa Women
JEF Utd Chiba Women

Japan League Cup Women
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-23
05:00
Honda FC
MIO Biwako Shiga

Japan Football League
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
05:00
FC Osaka
Tegevajaro Miyazaki

Japan Football League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
3
1T: 0
2T: 3
2019-06-23
05:00
Canberra FC Women
Woden Weston FC Women

Australia Capital Territory Pr
11-12
1T: 4-5
2T: 7-8
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
05:00
AS Harima Albion Women
Bunnys Kyoto Women

Japan League Cup Women
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
04:32
Tavua FC
Labasa FC

Fiji National League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
04:30
South Melbourne U20
Kingston City U20

Australia Victoria U20 League
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
04:00
Wollongong Wolves U20
Sydney Olympic U20

Australia New South Wales U20
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-23
04:00
Waitakere City
Eastern Suburbs Auckland II

New Zealand Northern Premier L
7-8
1T: 2-2
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
04:00
Tuggeranong United U20
Cooma Tigers U20

Australia Capital Territory U2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-23
04:00
Tavua FC
Labasa FC

Fiji National League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
04:00
Sacramento Republic
Tulsa Roughnecks

USA USL Championship
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
04:00
Portland Timbers
Houston Dynamo

USA MLS
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
12
1T: 9
2T: 3
2019-06-23
04:00
Portland Thorns Women
Utah Royals Women

USA NWSL Women
7-8
1T: 3-3
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
04:00
Green Gully U20
Port Melbourne U20

Australia Victoria U20 League
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
04:00
Blacktown City U20
Manly United U20

Australia New South Wales U20
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
04:00
Adamstown Rosebud
Lambton Jaffas

Australia Northern NSW Premier
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
03:58
Nerang Reserves
Tweed United Reserves

Australia Gold Coast Reserves
8-9
1T: 2-3
2T: 6-7
12
1T: 3
2T: 9
2019-06-23
03:58
Adelaide Comets Reserves
Croydon Kings Reserves

Australian Matches
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
03:56
Coomera Reserves
Surfers Paradise Reserves

Australia Gold Coast Reserves
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
03:45
Northern AFC
Wanaka AFC

New Zealand South Premier Leag
11-12
1T: 5-6
2T: 6-6
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
03:45
Nomads United
Selwyn United

New Zealand Mainland Premier L
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
10
1T: 8
2T: 2
2019-06-23
03:45
Green Island AFC
Roslyn Wakari

New Zealand South Premier Leag
15-16
1T: 9-10
2T: 6-7
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
03:45
Coastal Spirit
FC Twenty 11

New Zealand Mainland Premier L
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
03:45
Cashmere Technical
Ferrymead Bays

New Zealand Mainland Premier L
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
14
1T: 3
2T: 11
2019-06-23
03:40
Maitland FC U20
Weston Workers U20

Australia Northern NSW U20 Lea
11-12
1T: 7-8
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-23
03:40
Lake Macquarie City FC U20
Charlestown City Blues U20

Australia Northern NSW U20 Lea
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
10
1T: 8
2T: 2
2019-06-23
03:30
Western Suburbs Women
Wellington United Diamonds Wom

New Zealand Capital Premier Le
13-14
1T: 7-8
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
03:30
Waterside Karori
Wairarapa United

New Zealand Central Premier Le
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
19
1T: 8
2T: 11
2019-06-23
03:30
Stop Out
Napier City Rovers

New Zealand Central Premier Le
12-13
1T: 4-5
2T: 7-8
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
03:30
San Francisco Nighthawks Women
San Ramon Women

USA WPSL Women
11-12
1T: 2-3
2T: 9-10
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-23
03:30
North Wellington AFC
Wellington United

New Zealand Central Premier Le
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
03:30
Fresno FC
San Antonio FC

USA USL Championship
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-23
03:30
FC Tucson Women
FC Arizona Women

USA WPSL Women
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
03:30
Burwood AFC
Christchurch United

New Zealand Canterbury Champio
13-14
1T: 7-8
2T: 6-7
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-23
03:30
Belconnen United U20
Woden Weston U20

Australia Capital Territory U2
5-6
1T: 3-4
2T: 2-2
4
1T: 3
2T: 1
2019-06-23
03:15
Victoria Highlanders
Calgary Foothills FC

USA USL League Two
7-8
1T: 3-4
2T: 4-4
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-23
03:00
Vancouver Whitecaps
Colorado Rapids

USA MLS
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
03:00
Southern California Seahorses
San Francisco Glens SC

USA USL League Two
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
03:00
Norddea Hokkaido Women
Niigata University H&W Women

Japan Challenge League Women
9-10
1T: 6-7
2T: 2-3
9
1T: 8
2T: 1
2019-06-23
03:00
LA Salsa Women
Legends FC Women

USA WPSL Women
4-4
1T: 2-2
2T: 2-2
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
03:00
LA Galaxy II
New Mexico United

USA USL Championship
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
03:00
JFA Academy Women
FC Jumonji Ventus Women

Japan Challenge League Women
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
03:00
ISC Gunners FC Women
OSA FC Women

USA WPSL Women
11-11
1T: 6-6
2T: 5-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-23
03:00
FC Golden State Force
San Francisco City FC

USA USL League Two
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
03:00
FC Davis
Sacramento Gold

USA NPSL
9-9
1T: 5-5
2T: 4-4
6
1T: 5
2T: 1
2019-06-23
03:00
ASC San Diego
Oxnard Guerreros FC

USA NPSL
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
03:00
AD Moravia Women
Saprissa Women

Costa Rica Primera Division Wo
7-7
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
02:30
Honduras
Curacao

CONCACAF Gold Cup
7-8
1T: 2-2
2T: 5-6
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-23
02:30
El Paso Locomotive FC
Las Vegas Lights FC

USA USL Championship
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
02:10
Adamstown Rosebud U20
Lambton Jaffas U20

Australia Northern NSW U20 Lea
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-23
02:00
Utah Arrows SC Women
Utah Royals Reserves Women

USA WPSL Women
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-23
02:00
Sport Huancayo
Deportivo Municipal

Peru Copa Bicentenario
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
02:00
Palmerston North Marist FC Wom
Victoria University SC Women

New Zealand Capital Premier Le
7-7
1T: 4-5
2T: 2-3
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-23
02:00
OKC Energy FC
Phoenix Rising FC

USA USL Championship
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
02:00
FBC Melgar
Deportivo Binacional

Peru Copa Bicentenario
11-12
1T: 4-4
2T: 7-8
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-23
02:00
Diriangen
Santos de Guápiles

World Club Friendlies
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
3
1T: 1
2T: 2
2019-06-23
02:00
Colorado Springs
Real Monarchs SLC

USA USL Championship
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-23
01:56
Birmingham Legion FC
Hartford Athletic

USA USL Championship
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-23
01:49
Charleston Battery
Swope Park Rangers

USA USL Championship
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-23
01:30
Saint Louis FC
North Carolina FC

USA USL Championship
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-23
01:30
Rio Grande Valley FC Toros
Austin Bold FC

USA USL Championship
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
01:30
Orange County SC
Portland Timbers II

USA USL Championship
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-23
01:30
Nomads United Reserves
Selwyn United Reserves

New Zealand Mainland Premier R
10-10
1T: 5-5
2T: 5-5
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
01:30
Halswell United Women
Waimakariri United Women

New Zealand Mainland Premier L
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-23
01:30
Cashmere Technical Reserves
Ferrymead Bays Reserves

New Zealand Mainland Premier R
12-12
1T: 6-7
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
01:30
Alamo City SC Women
Texas Titans Women

USA WPSL Women
6-7
1T: 4-5
2T: 2-2
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-23
01:14
Florida Elite
Weston FC

USA USL League Two
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-23
01:00
Western MPL
Nelson Suburbs

New Zealand Mainland Premier L
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-23
01:00
Waterside Karori Women
Wairarapa United FC Women

New Zealand Capital Premier Le
15-15
1T: 7-7
2T: 8-8
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-23
01:00
USA
Trinidad & Tobago

CONCACAF Gold Cup
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
01:00
TTI Bluebonnets Women
Lonestar SC Women

USA WPSL Women
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-23
01:00
Seatoun AFC Women
Powerex Petone Women

New Zealand Capital Premier Le
3-4
1T: 0-1
2T: 2-3
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-23
01:00
San Diego Zest FC
San Francisco Glens SC

USA USL League Two
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
01:00
Nashville SC
Ottawa Fury FC

USA USL Championship
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-23
01:00
Minneapolis City SC
Minnesota TwinStars

USA NPSL
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-23
01:00
GL Rough Diamonds
Rhode Island Reds

USA NPSL
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-23
01:00
Forward Madison FC
North Texas SC

USA USL League One
10-10
1T: 3-4
2T: 6-7
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-23
01:00
FC Dallas
Toronto FC

USA MLS
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-23
01:00
Coastal Spirit Women
Universities AFC Women

New Zealand Mainland Premier L
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-23
01:00
Chicago Fire
Real Salt Lake

USA MLS
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-23
01:00
Birmingham Legion FC
Hartford Athletic

USA USL Championship
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
01:00
Alabama FC Women
North Alabama SC Women

USA WPSL Women
5-6
1T: 2-2
2T: 3-4
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-23
00:30
USA
Trinidad & Tobago

CONCACAF Gold Cup
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:30
FC Cincinnati
LA Galaxy

USA MLS
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:30
Charleston Battery
Swope Park Rangers

USA USL Championship
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Washington Spirit Women
Houston Dash Women

USA NWSL Women
1-1
1T: 1-1
2T: 0-0
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Tri Cities FC
Virginia Beach City

USA USL League Two
0-1
1T: 0-1
2T: 0-0
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Sky Blue FC Women
Orlando Pride Women

USA NWSL Women
5-6
1T: 3-4
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Pittsburgh Riverhounds
New York Red Bulls II

USA USL Championship
9-10
1T: 6-7
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Minneapolis City SC
Minnesota TwinStars

USA NPSL
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Louisville City FC
Charlotte Independence

USA USL Championship
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Lansing Ignite FC
Orlando City II

USA USL League One
6-7
1T: 4-5
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Itabaiana
ASA

Brazil Serie D
9-10
1T: 3-4
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Indy Eleven
Atlanta United II

USA USL Championship
2-3
1T: 1-2
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Hartford City FC
New York Athletic Club

USA NPSL
3-3
1T: 1-2
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
Florida Elite
Weston FC

USA USL League Two
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
FC Frederick
Virginia Beach City

USA NPSL
0-1
1T: 0-1
2T: 0-0
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-23
00:00
ASC San Diego Women
LA Galaxy SD Women

USA WPSL Women
2-2
1T: 1-1
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
23:45
Sport Loreto
Alianza Universidad

Peru Copa Bicentenario
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
23:15
Clube Do Remo
Paysandu

Brazil Serie C
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
23:00
Kingston Stockade FC
Boston City FC

USA NPSL
2-2
1T: 0-0
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
23:00
Deportes Vallenar
San Antonio Unido

Chile Segunda
6-7
1T: 2-2
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
23:00
Cavalry FC
Forge FC

Canada Premier League
8-9
1T: 5-6
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
22:30
Tombense MG
Boa

Brazil Serie C
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
22:30
Guyana
Panama

CONCACAF Gold Cup
1-2
1T: 0-1
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
22:00
Spokane Shadow Women
Eugene Timbers Azul Women

USA WPSL Women
0-1
1T: 0-0
2T: 0-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
22:00
Santa Cruz FC
Nautico Capibaribe

Brazil Serie C
9-10
1T: 4-5
2T: 5-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
22:00
Katy 1895 FC
Dallas City FC

USA NPSL
5-6
1T: 4-5
2T: 0-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
22:00
FC Wichita Women
Fire & Ice SC Women

USA WPSL Women
3-4
1T: 1-2
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
22:00
Bethlehem Steel FC
Tampa Bay Rowdies

USA USL Championship
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
21:30
Wake FC Women
Lake Norman Eclipse Women

USA WPSL Women
3-3
1T: 1-1
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
21:00
Susa FC Women
New York Athletic Women

USA WPSL Women
2-2
1T: 0-1
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
21:00
San Diego Parceiro Women
San Diego SeaLions Women

USA WPSL Women
4-5
1T: 1-2
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
21:00
Orense
Liga De Loja

Ecuador Primera B
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
21:00
Moca FC
Cibao FC

Dominican Republic Liga
6-7
1T: 4-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
21:00
KH Hlidarendi
Einherji

Iceland 3 Deild
9-10
1T: 2-3
2T: 6-7
12
1T: 3
2T: 9
2019-06-22
21:00
IH Hafnarfjordur
Kormakur/Hvot

Iceland 4 Deild
10-11
1T: 6-7
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
21:00
Guinea
Madagascar

Africa Cup of Nations
6-7
1T: 3-4
2T: 3-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
21:00
Egypt
Zimbabwe

Africa Cup of Nations
9-10
1T: 5-5
2T: 4-5
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-22
21:00
Deportes Rengo
Provincial Ovalle

Chile Tercera
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
21:00
Deportes Linares
Deportes Concepcion

Chile Tercera
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
21:00
Cienciano
Real Garcilaso

Peru Copa Bicentenario
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 8
2T: 4
2019-06-22
21:00
Albuquerque Sol
Park City Red Wolves

USA USL League Two
2-3
1T: 0-1
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:30
York 9 FC
HFX Wanderers FC

Canada Premier League
4-5
1T: 3-4
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:30
Metropolitanos FC Reserves
Caracas Reserves

Venezuela Reserve League
4-5
1T: 0-1
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:30
Deportivo Tachira Reserves
Academia Puerto Cabello Reserv

Venezuela Reserve League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:30
Deportivo La Guaira Reserves
Atlético Venezuela Reserves

Venezuela Reserve League
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:30
Brujas de Salamanca
Real Juventud San Joaquin

Chile Tercera
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:15
Fjolnir Women
Grindavik Women

Iceland 1 Deild Women
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
20:15
FH Hafnarfjordur Women
IR Reykjavik Women

Iceland 1 Deild Women
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-22
20:15
Afturelding/Fram Women
Throttur Reykjavik Women

Iceland 1 Deild Women
11-12
1T: 4-5
2T: 7-8
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
20:00
Westside Timbers Women
Eugene Timbers Azul Women

USA WPSL Women
2-3
1T: 1-1
2T: 1-2
5
1T: 4
2T: 1
2019-06-22
20:00
Volta Redonda
Sao Jose PA

Brazil Serie C
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
Torch FC Women
Hershey SC Women

USA WPSL Women
1-2
1T: 1-2
2T: 0-0
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
Spain U21
Poland U21

European U21 Championship
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
Reynir Sandgerdi
Alftanes

Iceland 3 Deild
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-22
20:00
Real San Andres U20
Alianza Tolima U20

Colombia U20 League
4-5
1T: 2-3
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
Peru
Brazil

Copa America
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
Norway Women
Australia Women

Women's World Cup
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
KC Courage Women
St. Louis Lions Women

USA WPSL Women
3-3
1T: 1-2
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
Gremio Catanduvense
GD Saocarlense

Brazil Paulista Serie B
6-6
1T: 3-4
2T: 2-3
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-22
20:00
France U21
Croatia U21

European U21 Championship
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
3
1T: 2
2T: 1
2019-06-22
20:00
EC Vitoria U23
Goias U23

Brazil Campeonato de Aspirante
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
20:00
Deportivo Pasto U20
Deportivo Cali U20

Colombia U20 League
4-5
1T: 3-4
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
CA Atenas
IA Sud America

Uruguay Segunda
9-10
1T: 6-7
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
CA Agua y Energia
Banfield La Banda

Argentina Copa Santiago
7-7
1T: 1-2
2T: 5-6
14
1T: 3
2T: 11
2019-06-22
20:00
Bolivia
Venezuela

Copa America
3-4
1T: 1-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
Belgium U21
Italy U21

European U21 Championship
6-6
1T: 2-2
2T: 4-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
20:00
AC Colina
General Velásquez

Chile Segunda
10-11
1T: 5-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:30
CD Trasandino de Los Andes
Deportes Limache

Chile Tercera
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Villarrobledo
Lealtad

Spain Tercera - Play-offs
8-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Uberlandia U20
CA Patrocinense U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
5-6
1T: 3-4
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Tigres do Brasil
Bonsucesso FC

Brazil Campeonato Carioca B
11-12
1T: 4-5
2T: 7-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Serra Macaense
AD Itaborai

Brazil Campeonato Carioca B
5-5
1T: 3-4
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Sao Paulo SP U20
GO Audax U20

Brazil Campeonato Paulista U20
9-10
1T: 5-5
2T: 4-5
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-22
19:00
Sao Goncalo
Sampaio Correa RJ

Brazil Campeonato Carioca B
7-8
1T: 3-3
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Sao Caetano U20
Santos SP U20

Brazil Campeonato Paulista U20
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-22
19:00
Santo Andre U20
Sao Bernardo SP U20

Brazil Campeonato Paulista U20
9-10
1T: 5-5
2T: 4-5
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
19:00
Rio Preto U20
Mirassol U20

Brazil Campeonato Paulista U20
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 3
2T: 10
2019-06-22
19:00
Portuguesa Londrinense U19
CA Cambe U19

Brazil Campeonato Paranaense U
7-8
1T: 5-6
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Portuguesa Desportos U20
CA Juventus U20

Brazil Campeonato Paulista U20
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
3
1T: 0
2T: 3
2019-06-22
19:00
Patriotas U20
Atletico Bucaramanga U20

Colombia U20 League
5-5
1T: 3-3
2T: 2-2
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
19:00
Palmeiras U20
Ituano U20

Brazil Campeonato Paulista U20
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-22
19:00
Olaria AC
Goytacaz FC

Brazil Campeonato Carioca B
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Nautico Capibaribe Women
Ibis SC Women

Brazil Pernambucano Women
7-8
1T: 4-5
2T: 3-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Mauaense SP
Jabaquara SP

Brazil Paulista Serie B
8-8
1T: 4-5
2T: 3-4
4
1T: 2
2T: 2
2019-06-22
19:00
Joinville U20
Guarani Palhoca U20

Brazil U20 League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-22
19:00
Internacional RS U20
Sao Jose RS U20

Brazil U20 League
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Independente Futebol Sao Josee
Iraty SC U19

Brazil Campeonato Paranaense U
9-10
1T: 5-6
2T: 4-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Guarani SP U20
Taubate U20

Brazil Campeonato Paulista U20
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
4
1T: 3
2T: 1
2019-06-22
19:00
Guarani Palhoca
Fluminense SC

Brazil Catarinense 2
6-6
1T: 4-5
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Figueirense U20
Criciuma U20

Brazil U20 League
13-14
1T: 4-5
2T: 8-9
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
FC Frauenfeld
St Gallen II

Europe Friendlies
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-22
19:00
Desportivo Brasil U20
Oeste U20

Brazil Campeonato Paulista U20
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
16
1T: 10
2T: 6
2019-06-22
19:00
Cruzeiro MG U20
Boston City FC Brasil U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
7-8
1T: 4-4
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
19:00
Coritiba U19
Rio Branco PR U19

Brazil Campeonato Paranaense U
3-4
1T: 1-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Corinthians U20
EC Agua Santa U20

Brazil Campeonato Paulista U20
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-22
19:00
Central Espanol
Tacuarembo

Uruguay Segunda
9-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Ceara U23
Parana Clube U23

Brazil Campeonato de Aspirante
3-4
1T: 2-2
2T: 1-2
5
1T: 4
2T: 1
2019-06-22
19:00
CA Serranense U20
Betis FC U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
7-8
1T: 1-2
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
CA Bella Vista
Cerrito

Uruguay Segunda
7-8
1T: 4-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Brusque U20
Avai U20

Brazil U20 League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Botafogo SP U20
Ferroviaria SP U20

Brazil Campeonato Paulista U20
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-22
19:00
Beach Futbol Club Women
LA Premier FC Women

USA WPSL Women
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Barra da Tijuca RJ
Friburguense

Brazil Campeonato Carioca B
6-7
1T: 1-2
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Barcelona Bogota U20
Sol de Oriente U20

Colombia U20 League
4-5
1T: 2-3
2T: 1-2
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-22
19:00
Augnablik Kopavogur Women
Tindastoll Women

Iceland 1 Deild Women
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-22
19:00
Atletico San Jorge
Union Santa Fe

Argentina Copa Santa Fe
7-8
1T: 5-6
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Atletico Paranaense U23
Corinthians U23

Brazil Campeonato de Aspirante
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
19:00
Apucarana SC U19
Maringa FC U19

Brazil Campeonato Paranaense U
4-4
1T: 2-2
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Angra Dos Reis RJ
Artsul Futebol Clube

Brazil Campeonato Carioca B
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
America TO MG U20
Minas Boca U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
5-6
1T: 1-2
2T: 4-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
America MG U20
Pouso Alegrense U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
7-8
1T: 4-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
Albion FC
Villa Teresa

Uruguay Segunda
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
19:00
AC Paranavai U19
Colorado AC U19

Brazil Campeonato Paranaense U
3-4
1T: 1-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:45
Shakhter Soligorsk
Dinamo Brest

Belarus Premier League
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:45
Neman Grodno
FK Gorodeya

Belarus Premier League
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
2
1T: 1
2T: 1
2019-06-22
18:30
Ynys Môn
Guernsey

International Island Games
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-22
18:30
Wexford Youths Women
Limerick Women

Republic of Ireland National L
3-4
1T: 2-3
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:30
Villa San Carlos
Excursionistas

Argentina Primera C Metropolit
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:30
KRC Gent
Gent

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
18:30
FC Saburtalo Tbilisi
Dinamo Batumi

Georgia Erovnuli Liga
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
Vardeneset
Donn

Norway Division 3 Group 3
7-8
1T: 3-3
2T: 4-5
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-22
18:00
SV Sonsbeck
MSV Duisburg

Europe Friendlies
5-6
1T: 1-2
2T: 3-4
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
18:00
Sheriff Tiraspol
CS Petrocub

Moldova Divizia Nationala
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
15
1T: 8
2T: 7
2019-06-22
18:00
PSD Panteras U20
Cucuta Deportivo U20

Colombia U20 League
3-4
1T: 2-2
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
Plata Vino Tinto Oro U20
Atletico Huila U20

Colombia U20 League
5-6
1T: 1-2
2T: 4-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
Nigeria
Burundi

Africa Cup of Nations
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
Luxembourg Women
Andorra Women

Womens International
2-3
1T: 1-2
2T: 1-1
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-22
18:00
KP Lodz Beach
BSCC Lodz Beach

Beach Soccer - 36 mins play
0-1
1T: 0-1
2T: 0-0
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
IA Akranes
HK Kopavogur

Iceland Premier League
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
Florida Sol FC Women
Florida Krush Women

USA WPSL Women
2-3
1T: 1-1
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
Fjøra
Os

Norway Division 3 Group 4
5-6
1T: 1-2
2T: 4-4
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-22
18:00
Envigado FC U20
Once Caldas U20

Colombia U20 League
5-5
1T: 3-3
2T: 2-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
Cortulua U20
Academia Tolimense U20

Colombia U20 League
4-5
1T: 1-2
2T: 3-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
Chicago FC United
Flint City Bucks

USA USL League Two
12-13
1T: 5-6
2T: 7-7
16
1T: 9
2T: 7
2019-06-22
18:00
CA Quindianos U20
Deportivo Pereira U20

Colombia U20 League
2-3
1T: 1-2
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
18:00
Bayern Munich II
TSV Dachau 1865

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-22
17:30
Valletta
Gzira United

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:30
Steinkjer
Tiller

Norway Division 3 Group 5
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-22
17:30
SpVgg Quierschied
Saarbrucken

Europe Friendlies
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-22
17:30
Los Caimanes FC
Molinos El Pirata

Peru Copa Bicentenario
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:30
JK Tallinna Kalev
FC Flora Tallinn

Estonia Meistriliiga
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
15
1T: 11
2T: 4
2019-06-22
17:30
HNK Rijeka
NK Bravo

Europe Friendlies
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-22
17:30
FK Zvijezda 09
Radnik Bijeljina

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:30
England U21
Romania U21

European U21 Championship
5-6
1T: 2-3
2T: 3-3
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-22
17:30
CD Coopsol
Carlos Manucci

Peru Copa Bicentenario
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:30
Atletico Grau
Cesar Vallejo

Peru Copa Bicentenario
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:15
Unia Turza Slaska
GKS Jastrzebie

Europe Friendlies
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Zeljeznicar
Mladost Doboj Kakanj

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Valmieras FK
Metta/LU

Latvia Virsliga
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-22
17:00
Thor Akureyri
Keflavik

Iceland 1 Deild
12-13
1T: 4-5
2T: 7-8
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
SV Mattersburg
SV Kapfenberg

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
11
1T: 8
2T: 3
2019-06-22
17:00
Suduva Marijampole
FK Riteriai

Lithuania A Lyga
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Stromsgodset
Molde

Norway Eliteserien
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Strindheim
Kongsvinger 2

Norway Division 3 Group 5
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Spartak Subotica
FK Indija

Europe Friendlies
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Slovan Bratislava
Banik Ostrava

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
RWDM Brussels
Anderlecht

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Riga FC
FK Spartaks

Latvia Virsliga
8-9
1T: 5-5
2T: 3-4
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-22
17:00
NS Mura
Ural

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
NK Solin
Hajduk Split

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
17:00
NK Maribor
Cracovia Krakow

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
NK Domzale
Radnicki Nis

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Nevezis
FK Atmosfera

Lithuania 1 Lyga
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Municipal Santiago
CD Municipal Mejillones

Chile Tercera
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Mjølner
Fram

Norway Division 2 Group 2
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
KFC VW HAMME
Lokeren

Europe Friendlies
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
JK Trans Narva
JK Tammeka Tartu

Estonia Meistriliiga
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Inter Zapresic
Aluminij Kidricevo

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Grotta Seltjarnarnes
Magni Grenivik

Iceland 1 Deild
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
FK Qarabag
Ludogorets Razgrad

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
FC Wacker Innsbruck
Zenit St Petersburg

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 6-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
17:00
Dinamo Minsk
Torpedo Zhodino

Belarus Premier League
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
Bjorninn
Samherjar

Iceland 4 Deild
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
BFA Vilnius
Vmfd Zalgiris II

Lithuania 1 Lyga
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
10
1T: 2
2T: 8
2019-06-22
17:00
Barra da Tijuca U20
Friburguense RJ U20

Brazil U20 League
4-4
1T: 3-3
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
17:00
AZ
Eendracht Aalst

Europe Friendlies
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:45
Tigres do Brasil U20
Bonsucesso FC U20

Brazil U20 League
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:45
Serra Macaense U20
AD Itaborai U20

Brazil U20 League
7-8
1T: 5-6
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:45
Energetik-BGU Minsk
Torpedo Minsk

Belarus Premier League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
21
1T: 12
2T: 9
2019-06-22
16:45
Arda Kardzhali
Pomorie

Europe Friendlies
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:45
Angra Dos Reis RJ U20
Artsul U20

Brazil U20 League
3-4
1T: 2-2
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:30
NK Rudar Velenje
Dinamo Moscow

Europe Friendlies
13-14
1T: 7-8
2T: 6-7
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-22
16:30
Lokomotiv Tbilisi
FC Rustavi

Georgia Erovnuli Liga
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:30
Germany Women
Nigeria Women

Women's World Cup
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:30
Dunav Ruse
Etar 1924 Veliko Tarnovo

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
ZKS Olimpia Zambrow
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

Poland III Liga
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Zimbru Chisinau
Codru Lozova

Moldova Divizia Nationala
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
VfB Eichstätt
FC Ingolstadt II

Europe Friendlies
4-5
1T: 1-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Unia Skierniewice
Ursus Warsaw

Poland III Liga
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
TSV Schwaben Augsburg
Memmingen

Europe Friendlies
4-5
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Tatran Liptovsky Mikulas
Viktoria Plzen

Europe Friendlies
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Speranta Nisporeni
FC Milsami

Moldova Divizia Nationala
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-22
16:00
Sokol Aleksandrow
Lechia Tomaszow Mazowiecki

Poland III Liga
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Smolevichi
FC NFK Minsk

Belarus Division 1
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Sigma Olomouc
MFK Vitkovice

Europe Friendlies
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
15
1T: 6
2T: 9
2019-06-22
16:00
Ruch Wysokie Mazowiecki
Legia Warsaw II

Poland III Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Polonia Warsaw
MKS Elk

Poland III Liga
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Pogon Szczecin
Warta Poznan

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Pelikan Lowicz
Huragan Morag

Poland III Liga
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Pardubice
Dukla Praha

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Lokomotiv Sofia
CSKA 1948 Sofia

Europe Friendlies
9-10
1T: 6-7
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Legionovia Legionowo
MLKS Znicz Biala Piska

Poland III Liga
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Lech Poznan
Widzew Lodz

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Korona Kielce
MKS Puszcza Niepolomice

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-22
16:00
Kordrengir
KF Fjallabyggd

Iceland 3 Deild
10-10
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
FK Dziugas Telsiai
FK Minija

Lithuania 1 Lyga
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-22
16:00
FC Thun
Lausanne Sports

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
FC Slonim
FK Ruh Brest

Belarus Division 1
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
FC Orenburg
CS U Craiova

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
FC Akhmat Grozny
MOL Fehervar FC

Europe Friendlies
6-7
1T: 1-2
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Dragon Bojano Beach
KP Lodz Beach

Beach Soccer - 36 mins play
0-1
1T: 0-1
2T: 0-0
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Dinamo Zagreb
Olimpija Ljubljana

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
Bron Radom
Victoria Sulejowek

Poland III Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
16:00
BFC Daugavpils
FK Jelgava

Latvia Virsliga
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-22
16:00
Banga Gargzdai
FK Jonava

Lithuania 1 Lyga
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
15:45
Pakhtakor Tashkent
Qizilqum Zarafshon

Uzbekistan PFL
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
15:45
Maccabi Netanya Beach
Beitar Maale Adumim Beach

Beach Soccer - 36 mins play
1-1
1T: 1-1
2T: 0-0
1
1T: 1
2T: 0
2019-06-22
15:30
Sogdiana Jizzakh
FK Kokand 1912

Uzbekistan PFL
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-22
15:30
FK Lokomotiv Gomel
Naftan Novopolotsk

Belarus Division 1
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 9
2T: 4
2019-06-22
15:30
Congo DR
Uganda

Africa Cup of Nations
12-13
1T: 8-9
2T: 3-4
14
1T: 8
2T: 6
2019-06-22
15:00
Ørn Horten
Ullern

Norway Division 3 Group 2
10-11
1T: 3-4
2T: 7-8
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
15:00
Vikingur Olafsvik
Fram Reykjavik

Iceland 1 Deild
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
15:00
Viking FK U19
Stromsgodset U19

Norway Interkretsserie U19
14-15
1T: 8-8
2T: 6-7
14
1T: 7
2T: 7
2019-06-22
15:00
Universidad Crucena
CD Torre Fuerte

Bolivia Play-Offs
3-3
1T: 0-0
2T: 3-3
3
1T: 0
2T: 3
2019-06-22
15:00
Torpedo Kutaisi
Sioni Bolnisi

Georgia Erovnuli Liga
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-22
15:00
Storms BK
Flekkerøy

Norway Division 3 Group 3
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-22
15:00
Senja
Kjelsås

Norway Division 2 Group 2
5-6
1T: 1-2
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
15:00
Piast Gliwice
SKF Sered

Europe Friendlies
8-9
1T: 7-7
2T: 1-2
8
1T: 8
2T: 0
2019-06-22
15:00
Nybergsund
Brumunddal

Norway Division 3 Group 5
7-7
1T: 3-4
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
15:00
Melbo
Skjetten

Norway Division 3 Group 6
3-4
1T: 2-3
2T: 1-1
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
15:00
Loughgall
Crusaders

UK Friendlies
11-12
1T: 5-5
2T: 6-7
16
1T: 7
2T: 9
2019-06-22
15:00
KV Vesturbaer
Sindri

Iceland 3 Deild
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-22
15:00
Kråkerøy
Eidsvold TF

Norway Division 3 Group 1
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
15:00
Kolstad
Verdal

Norway Division 3 Group 5
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-22
15:00
Isloch
BATE Borisov

Belarus Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-22
15:00
Hottur/Huginn
Skallagrimur Borgarnes

Iceland 3 Deild
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
15:00
Harstad
Leknes

Norway Division 3 Group 6
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-22
15:00
Grasshoppers
SCR Altach

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-22
15:00
Gjøvik-Lyn
Melhus

Norway Division 3 Group 5
6-7
1T: 2-3
2T: 4-4
4
1T: 0
2T: 4
2019-06-22
15:00
Frigg
FK Tønsberg

Norway Division 3 Group 2
12-12
1T: 3-4
2T: 8-9
8
1T: 1
2T: 7
2019-06-22
15:00
Follo
Lokomotiv Oslo

Norway Division 3 Group 2
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-22
15:00
Florø
Grorud

Norway Division 2 Group 2
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-22
15:00
FC Stumbras
FK Panevezys

Lithuania A Lyga
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
15:00
FC Pakruojis
FK Vilniaus Vytis

Lithuania 1 Lyga
14-15
1T: 9-10
2T: 5-6
18
1T: 14
2T: 4
2019-06-22
15:00
Elverum
Oppsal

Norway Division 2 Group 2
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
16
1T: 7
2T: 9
2019-06-22
15:00
Deportivo Maldonado
Rentistas

Uruguay Segunda
10-10
1T: 4-5
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
15:00
Costa Azul U20
Junior U20

Colombia U20 League
5-5
1T: 0-0
2T: 5-5
5
1T: 0
2T: 5
2019-06-22
15:00
Byåsen
Kvik Halden FK

Norway Division 2 Group 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-5
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-22
15:00
Breidablik
IBV Vestmannaeyjar

Iceland Premier League
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
15:00
Bergen Nord
Fyllingsdalen

Norway Division 3 Group 4
3-4
1T: 0-1
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
15:00
B36 Torshavn
NSI Runavik

Faroe Islands Premier League
8-9
1T: 3-3
2T: 5-6
10
1T: 2
2T: 8
2019-06-22
15:00
Atletico Nacional U20
Rionegro Aguilas U20

Colombia U20 League
13-14
1T: 7-8
2T: 6-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-22
15:00
Asane
Asker

Norway Division 2 Group 2
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-22
15:00
Al Kahrabaa
Naft Al-Wasat

Iraq League
11-11
1T: 6-6
2T: 5-5
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-22
14:30
Sandefjord
Ullensaker/Kisa

Norway Division 1
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
14:30
IK Start
Notodden

Norway Division 1
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-22
14:30
Hapoel Beer Sheva Beach
Bnei Yehuda Beach

Beach Soccer - 36 mins play
7-7
1T: 7-7
2T: 0-0
7
1T: 7
2T: 0
2019-06-22
14:30
Aalesunds FK 2
Nordstrand

Norway Division 3 Group 1
9-9
1T: 4-4
2T: 5-5
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
14:00
Zesco United
Zanaco FC

Zambia Cup
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-22
14:00
Wehen SV
SG Sonnenhof Grossaspach

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-22
14:00
TuS Haltern
SC Preussen Munster

Europe Friendlies
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-22
14:00
TSV Grunwald
Ismaning

Europe Friendlies
11-12
1T: 3-4
2T: 7-8
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-22
14:00
Thai Honda
Udon Thani FC

Thailand Division 2
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-22
14:00
Sunndal
Årvoll

Norway Division 3 Group 1
3-4
1T: 1-1
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
14:00
Sokol Ostroda
LKS 1926 Lomza

Poland III Liga
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-22
14:00
Pahang
Perak

Malaysia Cup
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-22
14:00
Norchi Dinamoeli Tbilisi Women
Kolkheti Khobi Women

Georgia League Women
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2
1T: 1
2T: 1
2019-06-22
14:00
Maardu Linnameeskond
Paide Linnameeskond

Estonia Meistriliiga
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-22
14:00
Kedah
Felda United FC

Malaysia Cup
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-22
14:00
Hradec Kralove
FK Baumit Jablonec

Europe Friendlies
14-15
1T: 6-7
2T: 7-8
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-22
14:00
Goncalense FC U20
Nova Cidade U20

Brazil U20 League
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
14:00
Goncalense FC
Nova Cidade

Brazil Campeonato Carioca B
15-16
1T: 8-9
2T: 6-7
19
1T: 13
2T: 6
2019-06-22
14:00
Gasogi Utd
AS Kigali

Rwanda Cup
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
5
1T: 1
2T: 4
2019-06-22
14:00
FV Diefflen
Saar 05 Saarbrücken

Europe Friendlies
4-5
1T: 2-3
2T: 2-2
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-22
14:00
FSV Frankfurt
Kaiserslautern

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
15
1T: 5
2T: 10
2019-06-22
14:00
FK Andijan
AGMK

Uzbekistan PFL
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-22
14:00
FC Zurich
Winterthur

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-5
2T: 5-6
7
1T: 6
2T: 1
2019-06-22
14:00
FC Isloch Reserves
Bate Borisov Reserves

Belarus Reserve League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 8
2T: 3
2019-06-22
14:00
Dinamo Samarqand
Lokomotiv Tashkent

Uzbekistan PFL
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-22
14:00
Dinamo Batumi Women
Chkhorotsku Women

Georgia League Women
6-6
1T: 2-2
2T: 4-4
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
14:00
Connah's Quay
Cliftonville

Europe Friendlies
12-13
1T: 4-5
2T: 8-9
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
14:00
Coimbra EC U20
Villa Nova MG U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-22
14:00
Buriram United
Chiang Mai FC

Thailand Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-22
14:00
Brattvåg
Levanger

Norway Division 2 Group 1
13-14
1T: 4-5
2T: 8-9
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-22
14:00
Bohemians 1905
FK Usti nad Labem

Europe Friendlies
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-22
14:00
Benesov
Sparta Prague

Europe Friendlies
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-22
14:00
Basel
Kriens

Europe Friendlies
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-22
14:00
Baerum
Sotra

Norway Division 2 Group 2
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-22
14:00
Atletico Mineiro U20
Tupi MG U20

Brazil Campeonato Mineiro U20
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-22
14:00
1860 Munich
VfR Garching

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-22
13:40
Maccabi Tel Aviv Beach
Hapoel Hadera Beach

Beach Soccer - 36 mins play
12-12
1T: 12-12
2T: 0-0
12
1T: 12
2T: 0
2019-06-22
13:30
Silver Strikers
Azam Tigers FC

Malawi Super League
12-13
1T: 4-5
2T: 8-9
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-22
13:30
Moyale Barracks
Big Bullets

Malawi Super League
9-10
1T: 3-4
2T: 6-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
13:30
Karonga United
Blue Eagles

Malawi Super League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-22
13:30
FC Kuktosh
FK Khujand

Tajikistan Vysshaya Liga
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
13:30
Dinamo Minsk Reserves
Torpedo Zhodino Reserves

Belarus Reserve League
9-10
1T: 4-4
2T: 5-6
13
1T: 2
2T: 11
2019-06-22
13:30
Be Forward Wanderers
Mlatho Mponela FC

Malawi Super League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
13:25
Binh Dinh U21
Dak Lak U21

Vietnam U21 Championship
10-11
1T: 6-6
2T: 4-5
16
1T: 9
2T: 7
2019-06-22
13:00
Vidar
Moss

Norway Division 2 Group 1
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-22
13:00
Vejgaard B
Odder IGF

Denmark Division 2 Relegation
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-22
13:00
Vard Haugesund
Stord

Norway Division 3 Group 4
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-22
13:00
Sukhothai FC
Nakhon Ratchasima

Thailand Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-22
13:00
Sport Academy Kairat
Zhetysu II

Kazakhstan Division 1
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-22
13:00
Slagelse
FC Sydvest

Denmark Division 2 Relegation
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-22
13:00
Semen Padang
Badak Lampung

Indonesia Liga 1
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
13:00
Police Tero FC
Army United FC

Thailand Division 2
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 4
2T: 9
2019-06-22
13:00
Örebro Syrianska IF
IK Gauthiod

Sweden 2.div Norra Götaland
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-22
13:00
Nong Bua Pitchaya
Khonkaen

Thailand Division 2
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-22
13:00
Mjondalen U19
Rosenborg U19

Norway U19 Elite League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
13:00
MFK Karvina
MSK Zilina

Europe Friendlies
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
15
1T: 3
2T: 12
2019-06-22
13:00
Marienlyst
Dalum

Denmark Division 2 Relegation
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-22
13:00
Lyn 1896
Halsen IF

Norway Division 3 Group 2
11-12
1T: 3-4
2T: 8-9
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-22
13:00
Lokomotiv Plovdiv
Sabail FC

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
13:00
Hillerød
Skovshoved

Denmark Division 2 Relegation
10-10
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-22
13:00
Frem
Tarup-Paarup

Denmark Division 2 Relegation
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-22
13:00
FK Teplice
FK Pribram

Europe Friendlies
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-22
13:00
FC Ingolstadt
TSV 1860 Rosenheim

Europe Friendlies
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
5
1T: 4
2T: 1
2019-06-22
13:00
FC Giessen
Viktoria Aschaffenburg

Europe Friendlies
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-22
13:00
Brodd
Vindbjart

Norway Division 3 Group 3
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-22
13:00
Binh Dinh U21
Dak Lak U21

Vietnam U21 Championship
10-11
1T: 6-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
13:00
Ballymena Utd
Barry Town

UK Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
3
1T: 3
2T: 0
2019-06-22
13:00
Avarta
Kjellerup IF

Denmark Division 2 Relegation
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-22
13:00
Atlantas Klaipeda
FK Kauno Zalgiris

Lithuania A Lyga
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-22
12:50
Hapoel Holon Beach
Falfala Kfar Qassem Beach

Beach Soccer - 36 mins play
9-9
1T: 9-9
2T: 0-0
9
1T: 9
2T: 0
2019-06-22
12:45
Young Elephants FC
Lao Toyota

Laos Premier League
9-10
1T: 3-4
2T: 6-7
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-22
12:45
Balestier Khalsa FC
Albirex Niigata

Singapore Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-22
12:35
Tianjin Teda
Shandong Luneng

China Super League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
12:35
Shanghai SIPG
Beijing Renhe

China Super League
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
12:35
Jiangsu Suning FC
Shanghai Shenhua

China Super League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-22
12:35
Henan Jianye
ShenZhen

China Super League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 4
2T: 1
2019-06-22
12:35
Guangzhou Evergrande
Hebei CFFC

China Super League
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 8
2T: 6
2019-06-22
12:30
Zhejiang Greentown
Changchun Yatai

China Division 1
13-14
1T: 5-6
2T: 7-8
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-22
12:30
Warwick FC
Balestier United RC

Singapore National Football Le
13-13
1T: 7-7
2T: 6-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
12:30
Shijiazhuang Ever Bright FC
Sichuan Longfor

China Division 1
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
12:30
Qingdao Huanghai
Shanghai Shenxin

China Division 1
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-22
12:30
Persiba Balikpapan
PSIM Yogyakarta

Indonesia Liga 2
8-8
1T: 2-2
2T: 6-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-22
12:30
Persela Lamongan
Persija Jakarta

Indonesia Liga 1
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
15
1T: 10
2T: 5
2019-06-22
12:30
Nei Mongol FC
Guizhou Hengfeng Zhicheng

China Division 1
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
4
1T: 3
2T: 1
2019-06-22
12:30
Meizhou Hakka
Liaoning Hongyun

China Division 1
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
13
1T: 5
2T: 8
2019-06-22
12:30
Ho Chi Minh Women
Son La Women

Vietnam Championship Women
6-6
1T: 3-3
2T: 3-3
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-22
12:30
GFA Sporting Westlake
Singapore Khalsa Association

Singapore National Football Le
11-12
1T: 5-6
2T: 6-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
12:30
Beijing Sport University FC
Nantong Zhiyun

China Division 1
12-13
1T: 4-5
2T: 7-8
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-22
12:05
Tak Chun Ka I
CD Monte Carlo

Macau 1st Division
10-11
1T: 6-7
2T: 4-4
6
1T: 1
2T: 5
2019-06-22
12:00
Zenit Moskva
FK Zelenograd

Other Match
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
15
1T: 4
2T: 11
2019-06-22
12:00
Sibir-M Novosibirsk
Polimer Barnaul

Other Match
3-4
1T: 2-2
2T: 1-2
3
1T: 2
2T: 1
2019-06-22
12:00
Ratchaburi FC
Prachuap FC

Thailand Premier League
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
12:00
Pors
Bryne 2

Norway Division 3 Group 3
9-10
1T: 3-4
2T: 6-7
12
1T: 5
2T: 7
2019-06-22
12:00
Polva FC Lootos Women
JK Tallinna Kalev Women

Estonia Women’s Meistriliiga
11-12
1T: 4-5
2T: 7-7
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-22
12:00
Phnom Penh Crown
Angkor Tiger FC

Cambodia Premier League
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
12:00
Naestved IF
Fremad Amager

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-22
12:00
Madla
Flint

Norway Division 3 Group 3
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-22
12:00
Lørenskog
Herd

Norway Division 3 Group 1
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-22
12:00
Grythyttans IF
Nora BK

Sweden 3.div Västra Svealand
11-11
1T: 6-7
2T: 4-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-22
12:00
FV Eschweiler
Bayer Leverkusen U19

Europe Friendlies
11-12
1T: 2-3
2T: 9-10
19
1T: 5
2T: 14
2019-06-22
12:00
FK Kyran
FK Maktaaral

Kazakhstan Division 1
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
13
1T: 8
2T: 5
2019-06-22
12:00
FC Vitebsk Reserves
FK Dnyapro Reserves

Belarus Reserve League
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-22
12:00
FC Utrecht U19
Sparta Rotterdam U19

Europe Friendlies
10-10
1T: 5-5
2T: 5-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-22
12:00
Esbjerg
Randers FC

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-22
12:00
Air Force Utd
Royal Thai Navy

Thailand Division 2
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
7
1T: 1
2T: 6
2019-06-22
11:50
Hapoel Ashkelon Beach
Rosh Haayin Beach

Beach Soccer - 36 mins play
6-6
1T: 6-6
2T: 0-0
6
1T: 6
2T: 0
2019-06-22
11:45
Muang Thong United
Trat FC

Thailand Premier League
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
11:45
Kasetsart FC
Ayutthaya United

Thailand Division 2
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
3
1T: 1
2T: 2
2019-06-22
11:42
Tarragindi Tigers
Bardon Latrobe

Australia Brisbane Capital Lea
10-10
1T: 3-4
2T: 6-7
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-22
11:42
Broadbeach United SC Women
Coomera FC Women

Australia Brisbane Premier Lea
8-9
1T: 3-3
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
11:40
Slacks Creek
Clairvaux FC

Australia Brisbane Capital Lea
13-13
1T: 6-7
2T: 6-7
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-22
11:30
Jersey Women
Hitra Women

Womens International Island Ga
3-4
1T: 0-1
2T: 3-3
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-22
11:30
Jeju United
Seongnam FC

South Korea K-League 1
5-6
1T: 2-2
2T: 3-4
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
11:30
Daegu FC
FC Seoul

South Korea K-League 1
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-22
11:30
Annerley
North Star

Australia Brisbane Capital Lea
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
13
1T: 8
2T: 5
2019-06-22
11:15
Pascoe Vale
Avondale

Australia Victoria Premier Lea
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 0
2T: 6
2019-06-22
11:10
Tampines Rovers FC
DPMM FC

Singapore Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-22
11:00
Zug 94
Winterthur II

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
11:00
West Adelaide Women
Adelaide Comets Women

Australia SA Cup Women
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-22
11:00
Ulaanbaatar City
Anduud City FC

Mongolia Premier League
13-14
1T: 6-7
2T: 7-7
17
1T: 8
2T: 9
2019-06-22
11:00
Tokyo Verdy
Omiya Ardija

Japan J2-League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-22
11:00
Sanna Khanh Hoa U21
Da Nang U21

Vietnam U21 Championship
8-8
1T: 5-5
2T: 3-3
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
11:00
Renofa Yamaguchi
FC Gifu

Japan J2-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-22
11:00
Oakleigh Cannons U20
Altona Magic U20

Australia Victoria U20 League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-22
11:00
Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse

Japan J-League
9-10
1T: 3-4
2T: 6-7
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-22
11:00
Mlada Boleslav
FK Teplice

Europe Friendlies
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
11:00
Metro United FC Women
Fulham United Women

Australia SA Cup Women
7-8
1T: 2-3
2T: 5-6
7
1T: 0
2T: 7
2019-06-22
11:00
LKS Lodz
Wisla Plock

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-22
11:00
Lechia Gdansk
Chojniczanka Chojnice

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-22
11:00
Kashiwa Reysol
JEF Utd Chiba

Japan J2-League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
11
1T: 3
2T: 8
2019-06-22
11:00
Kagoshima United
Tochigi SC

Japan J2-League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-22
11:00
JK Nomme Kalju
JK Viljandi Tulevik

Estonia Meistriliiga
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
19
1T: 12
2T: 7
2019-06-22
11:00
Hapoel Karmiel Beach
Beitar Jerusalem Beach

Beach Soccer - 36 mins play
4-4
1T: 4-4
2T: 0-0
4
1T: 4
2T: 0
2019-06-22
11:00
Gyeongnam FC
Incheon Utd

South Korea K-League 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
11:00
Gamba Osaka
Shonan Bellmare

Japan J-League
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-22
11:00
FC Levadia Tallinn
FC Kuressaare

Estonia Meistriliiga
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
18
1T: 11
2T: 7
2019-06-22
11:00
Ehime FC
Kyoto Sanga FC

Japan J2-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
4
1T: 2
2T: 2
2019-06-22
11:00
Cerezo Osaka
Jubilo Iwata

Japan J-League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-22
11:00
Asan Mugunghwa FC
Daejeon Citizen

South Korea K-League 2
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-22
11:00
Ansan Greeners FC
Busan I Park

South Korea K-League 2
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 3
2T: 10
2019-06-22
10:56
Centenary Stormers
Brisbane Knights

Australia Brisbane Premier Lea
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-06-22
10:47
Eunos Crescent FC
Tiong Bahru FC

Singapore National Football Le
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-22
10:45
Melbourne Knights
Dandenong City

Australia Victoria Premier Lea
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
10:45
Hume City
Bentleigh Greens

Australia Victoria Premier Lea
11-12
1T: 6-7
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
10:37
Pho Hien U21
Song Lam Nghe An U21

Vietnam U21 Championship
6-6
1T: 4-4
2T: 2-2
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-22
10:30
TP Ho Chi Minh FC U21
Vinh Long U21

Vietnam U21 Championship
6-6
1T: 5-5
2T: 1-1
6
1T: 5
2T: 1
2019-06-22
10:30
Tampines Rovers FC
DPMM FC

Singapore Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
10:30
Magwe FC
Zwekapin United

Myanmar National League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
15
1T: 9
2T: 6
2019-06-22
10:30
Ha Noi Women
TKS Viet Nam Women

Vietnam Championship Women
14-15
1T: 6-6
2T: 8-9
10
1T: 4
2T: 6
2019-06-22
10:30
Beijing Guoan
Guangzhou R&F

China Super League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-22
10:27
Toowong
Taringa Rovers

Australia Brisbane Premier Lea
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
10:27
Mudgeeraba
Burleigh Heads

Australia Gold Coast Premier L
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-22
10:26
Hobart Zebras Reserves
Olympia FC Warriors Reserves

Australia Tasmania Challenge L
12-12
1T: 5-5
2T: 7-7
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-22
10:22
Capalaba Women
Mitchelton FC Women

Australia Queensland Premier L
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
19
1T: 8
2T: 11
2019-06-22
10:15
Pattani FC
Phattalung FC

Thailand Division 4
15-15
1T: 4-4
2T: 11-11
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-22
10:00
Zweigen Kanazawa
Albirex Niigata

Japan J2-League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
16
1T: 5
2T: 11
2019-06-22
10:00
ZP Sport Podbrezova
FK Pohronie

Europe Friendlies
10-11
1T: 5-5
2T: 5-6
16
1T: 7
2T: 9
2019-06-22
10:00
Yokohama F-Marinos
Matsumoto Y FC

Japan J-League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
16
1T: 6
2T: 10
2019-06-22
10:00
Western Sydney Wanderers U21
Macarthur Rams

Australia New South Wales Leag
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
10:00
Western Pride FC
SWQ Thunder

Australia NPL Queensland
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-22
10:00
Vissel Kobe
Oita

Japan J-League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
10:00
Viettel FC U21
Nam Dinh U21

Vietnam U21 Championship
8-8
1T: 5-5
2T: 3-3
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-22
10:00
Vientiane FT
Young Elephants FC 2

Laos Division 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-5
7
1T: 0
2T: 7
2019-06-22
10:00
Viengchan FC
Bears Lao FC

Laos Division 1
10-11
1T: 4-5
2T: 6-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-22
10:00
V-Varen Nagasaki
Montedio Yamagata

Japan J2-League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
3
1T: 0
2T: 3
2019-06-22
10:00
University FC
Ispe FC

Myanmar League 2
8-9
1T: 3-3
2T: 5-6
4
1T: 2
2T: 2
2019-06-22
10:00
Tokushima Vortis
Avispa Fukuoka

Japan J2-League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-22
10:00
Termalica BB Nieciecza
Stal Stalowa Wola

Europe Friendlies
8-9
1T: 2-3
2T: 6-7
7
1T: 2
2T: 5
2019-06-22
10:00
Sydney FC U21
Mt Druitt Town Rangers

Australia New South Wales Prem
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
10:00
SV Heimstetten
FC Deisenhofen

Europe Friendlies
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
14
1T: 6
2T: 8
2019-06-22
10:00
Stal Mielec
Rakow Czestochowa

Europe Friendlies
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
10:00
Slovacko
MFK Skalica

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
9
1T: 4
2T: 5
2019-06-22
10:00
Slask Wroclaw
Odra Opole

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
10:00
Singapore Armed Forces SA
Katong FC

Singapore National Football Le
9-9
1T: 2-3
2T: 6-7
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-22
10:00
Sagaing United FC
Yadanarbon FC

Myanmar National League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
5
1T: 3
2T: 2
2019-06-22
10:00
Rydalmere Lions FC
Central Coast Mariners U21

Australia New South Wales Leag
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
10:00
Quest United FC
Master 7 FC 2

Laos Division 1
12-12
1T: 6-7
2T: 5-6
12
1T: 8
2T: 4
2019-06-22
10:00
Police SA
Yishun Sentek Mariners

Singapore National Football Le
8-9
1T: 5-6
2T: 3-3
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-22
10:00
Northern Tigers
GHFA Spirit FC

Australia New South Wales Leag
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
15
1T: 7
2T: 8
2019-06-22
10:00
Mito Hollyhock
Yokohama FC

Japan J2-League
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-22
10:00
Mawyawadi FC
Chin United

Myanmar League 2
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
16
1T: 12
2T: 4
2019-06-22
10:00
Master 7 FC
Lao Police FC

Laos Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
15
1T: 8
2T: 7
2019-06-22
10:00
Magpies Crusaders
Redlands United

Australia NPL Queensland
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
14
1T: 10
2T: 4
2019-06-22
10:00
Kolding IF
Sonderjyske

Europe Friendlies
11-12
1T: 3-4
2T: 7-8
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
10:00
Kolding B
Sonderjyske

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
10:00
Kachin United FC
Royal ThanLyin FC

Myanmar League 2
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
10:00
Ho Chi Minh II Women
Ha Nam Women

Vietnam Championship Women
5-6
1T: 3-4
2T: 2-2
8
1T: 6
2T: 2
2019-06-22
10:00
Hantharwady United
Southern Myanmar

Myanmar National League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-22
10:00
GKS Belchatow
Gornik Leczna

Europe Friendlies
9-10
1T: 6-7
2T: 3-4
7
1T: 7
2T: 0
2019-06-22
10:00
Giravanz Kitakyushu
Fujieda MYFC

Japan J3-League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-22
10:00
FC Ryukyu
Ventforet Kofu

Japan J2-League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
10:00
Eunos Crescent FC
Tiong Bahru FC

Singapore National Football Le
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
10:00
Dandenong Thunder
Heidelberg Utd

Australia Victoria Premier Lea
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-22
10:00
Ceske Budejovice
FC Sellier & Bellot Vlasim

Europe Friendlies
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 5
2T: 9
2019-06-22
10:00
Capalaba Women
Mitchelton FC Women

Australia Queensland Premier L
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
10:00
Canterbury Bankstown FC
St George City FA

Australia New South Wales Leag
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-22
10:00
Bohemians 1905
Varnsdorf

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
7
1T: 7
2T: 0
2019-06-22
10:00
Blacktown Spartans
Mounties Wanderers

Australia New South Wales Leag
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-22
10:00
Arka Gdynia
Elana Torun

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
09:45
Tun Razak FC
Protap FC

Malaysia Liga M3
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
14
1T: 7
2T: 7
2019-06-22
09:45
SAMB FC
Banggol Tokku FC

Malaysia Liga M3
7-7
1T: 3-3
2T: 4-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-22
09:45
JBFA
Glory United FC

Malaysia Liga M3
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
09:45
Batu Dua FC
Armed Forces FC

Malaysia Liga M3
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-22
09:44
Tarragindi Tigers Reserves
Bardon Latrobe Reserves

Australia Brisbane Capital Lea
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
14
1T: 7
2T: 7
2019-06-22
09:44
Slacks Creek Reserves
Clairvaux FC Reserves

Australia Brisbane Capital Lea
18-18
1T: 10-10
2T: 8-8
17
1T: 10
2T: 7
2019-06-22
09:41
Annerley Reserves
North Star Reserves

Australia Brisbane Capital Lea
18-18
1T: 9-10
2T: 8-9
13
1T: 8
2T: 5
2019-06-22
09:30
Spartak Trnava
FC Petrzalka

Europe Friendlies
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
09:30
PSS Sleman
Bhayangkara FC

Indonesia Liga 1
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-22
09:30
PSPS Pekanbaru
PSMS Medan

Indonesia Liga 2
7-7
1T: 4-4
2T: 3-3
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-22
09:30
PS Barito Putera
Kalteng Putra FC

Indonesia Liga 1
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-22
09:30
Persik Kediri
PSBS Biak

Indonesia Liga 2
5-6
1T: 2-2
2T: 3-4
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-22
09:30
Persibat Batang
Persiraja Aceh

Indonesia Liga 2
16-16
1T: 6-6
2T: 10-10
15
1T: 5
2T: 10
2019-06-22
09:30
Persatu Tuban
Persewar Waropen

Indonesia Liga 2
8-9
1T: 2-3
2T: 6-6
9
1T: 2
2T: 7
2019-06-22
09:30
MKP Pogon Siedlce
Jagiellonia Bialystok

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
09:30
MFK Chrudim
Dukla Praha

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-22
09:30
Madura FC
Sulut United FC

Indonesia Liga 2
8-8
1T: 4-4
2T: 4-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
09:30
Gornik Zabrze
GKS Katowice

Europe Friendlies
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
09:30
Gold Coast Knights
Peninsula Power

Australia NPL Queensland
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
13
1T: 8
2T: 5
2019-06-22
09:30
Electricite du Cambodge
National Defense

Cambodia Premier League
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
10
1T: 8
2T: 2
2019-06-22
09:30
Eastern Suburbs Women
Western Pride FC Women

Australia Queensland Premier L
7-8
1T: 3-3
2T: 4-5
6
1T: 2
2T: 4
2019-06-22
09:30
Dunajska Streda
STK Samorin

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
09:30
Brisbane City
Lions FC

Australia NPL Queensland
13-14
1T: 6-7
2T: 7-8
13
1T: 7
2T: 6
2019-06-22
09:30
Bonnyrigg White Eagles
St George Saints

Australia New South Wales Leag
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-22
09:30
Bali United
PSIS Semarang

Indonesia Liga 1
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
17
1T: 9
2T: 8
2019-06-22
09:30
Asia Euro United
Preah Khan Reach

Cambodia Premier League
9-10
1T: 5-6
2T: 4-4
12
1T: 6
2T: 6
2019-06-22
09:23
FC Academica Clinceni
Chindia Targoviste

Europe Friendlies
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-22
09:21
Virginia United
St George Willawong FC

Australia Brisbane Capital Lea
14-15
1T: 7-8
2T: 6-7
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-22
09:15
Pascoe Vale U20
Avondale U20

Australia Victoria U20 League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-22
09:00
Wynnum Wolves
Souths United

Australia Queensland Premier L
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
11
1T: 2
2T: 9
2019-06-22
09:00
Phu Dong U21
Hong Linh Ha Tinh U21

Vietnam U21 Championship
4-4
1T: 2-2
2T: 2-2
4
1T: 2
2T: 2
2019-06-22
09:00
Mlada Boleslav
FK Pribram

Europe Friendlies
13-14
1T: 5-6
2T: 7-8
16
1T: 5
2T: 11
2019-06-22
09:00
FC Vion Zlate Moravce
Dukla Banska Bystrica

Europe Friendlies
12-12
1T: 5-6
2T: 6-7
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-22
09:00
Dong Thap U21
Dong Nai U21

Vietnam U21 Championship
8-8
1T: 3-3
2T: 5-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
08:53
Western Spirit
Mount Gravatt Hawks

Australia Brisbane Capital Lea
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 2
2T: 12
2019-06-22
08:53
Samford Rangers
Pine Hills

Australia Brisbane Capital Lea
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-06-22
08:53
North Star Women
Toowong Women

Australia Brisbane Capital Lea
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-22
08:53
Moggill
Ipswich City

Australia Brisbane Capital Lea
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
14
1T: 9
2T: 5
2019-06-22
08:53
AC Carina
New Farm United

Australia Brisbane Capital Lea
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-22
08:33
Botev Plovdiv
Botev Galabovo

Europe Friendlies
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
11
1T: 9
2T: 2
2019-06-22
08:30
Tsarsko Selo 2015
FK Strumska

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-22
08:30
Nei Mongol FC
Guizhou Hengfeng Zhicheng

China Division 1
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
08:30
Mitra Kukar
Persis Solo

Indonesia Liga 2
15-15
1T: 4-4
2T: 11-11
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-22
08:30
Heilongjiang Lava Spring
Guangdong Southern Tigers F.C.

China Division 1
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
9
1T: 6
2T: 3
2019-06-22
08:30
Global FC
Mendiola FC

Philippines PFL
2-3
1T: 0-1
2T: 1-2
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
08:30
Ben Tre U21
Long An U21

Vietnam U21 Championship
5-5
1T: 2-2
2T: 3-3
5
1T: 2
2T: 3
2019-06-22
08:28
Cong An Nhan Dan U21
Ha Noi T&T U21

Vietnam U21 Championship
6-7
1T: 4-4
2T: 2-3
10
1T: 6
2T: 4
2019-06-22
08:00
Western Knights
Ashfield SC

Australia Western Australia St
15-16
1T: 7-8
2T: 8-9
11
1T: 7
2T: 4
2019-06-22
08:00
UWA-Nedlands FC
Joondalup United

Australia Western Australia St
12-13
1T: 5-6
2T: 7-7
19
1T: 11
2T: 8
2019-06-22
08:00
Subiaco AFC
Olympic Kingsway

Australia Western Australia St
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-06-22
08:00
SP Falcons FC
Erchim

Mongolia Premier League
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-22
08:00
Sorrento
ECU Joondalup

Australia Western Australia Pr
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
08:00
Rockingham City FC
Armadale

Australia Western Australia Pr
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-22
08:00
Perth SC
Stirling Lions

Australia Western Australia Pr
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
08:00
Morley Windmills
Fremantle City FC

Australia Western Australia St
10-11
1T: 5-6
2T: 5-5
11
1T: 6
2T: 5
2019-06-22
08:00
Monaro Panthers
Riverina Rhinos

Australia Capital Territory Pr
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-22
08:00
Mandurah City
Forrestfield Utd

Australia Western Australia St
11-12
1T: 4-5
2T: 7-8
10
1T: 3
2T: 7
2019-06-22
08:00
Inglewood United
Cockburn City

Australia Western Australia Pr
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-06-22
08:00
Hamilton Olympic
Broadmeadow Magic

Australia Northern NSW Premier
12-13
1T: 4-5
2T: 7-8
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
08:00
Floreat Athena
Bayswater City

Australia Western Australia Pr
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
8
1T: 4
2T: 4
2019-06-22
08:00
Dandenong Thunder U20
Heidelberg Utd U20

Australia Victoria U20 League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
9
1T: 3
2T: 6
2019-06-22
08:00
Capalaba Bulldogs
Holland Park Hawks

Australia Queensland Premier L
9-10
1T: 5-5
2T: 4-5
9
1T: 5
2T: 4
2019-06-22
08:00
Botev Plovdiv
Botev Galabovo

Europe Friendlies
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
08:00
Balcatta
Perth Glory U21

Australia Western Australia Pr
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-22
07:58
Mudgeeraba SC Reserves
Burleigh Heads Reserves

Australia Gold Coast Reserves
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
10
1T: 5
2T: 5
2019-06-22
07:45
Bonnyrigg White Eagles U20
St George Saints U20

Australia NSW Premier League 2
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
6
1T: 4
2T: 2
2019-06-22
07:44
Broadbeach United
Palm Beach Sharks

Australia Gold Coast Premier L
9-10
1T: 3-4
2T: 6-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-06-22
07:30
Logan Lightning Women
Gold Coast United Women

Australia Queensland Premier L
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-06-22
07:29
Southport SC Women
The Lakes Women

Australia Brisbane Premier Lea
8-9
1T: 4-4
2T: 4-5
3
1T: 2
2T: 1
2019-06-22
07:15
Gold Coast Knights U20
Peninsula Power U20

Australia Queensland U20 Leagu
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
12
1T: 4
2T: 8
2019-06-22
07:11
Western Spirit Reserves
Mount Gravatt Hawks Reserves

Australia Brisbane Capital Lea
9-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
07:00
Grulla Morioka FC
Fukushima Utd

Japan J3-League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0
2019-06-22
06:45
Wellington Olympic
Western Suburbs

New Zealand Central Premier Le
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
11
1T: 4
2T: 7
2019-06-22
06:39
Adelaide Olympic
Adelaide City

Australia FFA Cup
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
10
1T: 2
2T: 8
2019-06-22
06:30
Tomsk
FK Yenisey

Europe Friendlies
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
06:30
Lower Hutt City
Miramar Rangers

New Zealand Central Premier Le
14-14
1T: 6-7
2T: 7-8
16
1T: 10
2T: 6
2019-06-22
06:27
Grange Thistle Reserves
The Gap Reserves

Australia Brisbane Premier Res
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-06-22
06:15
Northcote City
Langwarrin

Australia Victoria Premier Lea
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
10
1T: 7
2T: 3
2019-06-22
06:15
Box Hill United
Goulburn Valley Suns FC

Australia Victoria Premier Lea
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
18
1T: 7
2T: 11
2019-06-22
06:15
Bayside Utd Women
Alamein FC Women

Australia Victoria Premier Lea
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
11
1T: 9
2T: 2
2019-06-22
06:13
Morley Windmills Reserves
Fremantle City FC Reserves

Australia WA State League 1 Re
10-10
1T: 5-6
2T: 4-5
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-22
06:12
University of Queensland Res
North Pine Reserves

Australia Brisbane Premier Res
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
7
1T: 5
2T: 2
2019-06-22
06:11
Acacia Ridge Reserves
Albany Creek Reserves

Australia Brisbane Premier Res
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-06-22
06:10
Nerang
Tweed United

Australia Gold Coast Premier L
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-06-22
06:10
Hamilton Olympic U20
Broadmeadow Magic U20

Australia Northern NSW U20 Lea
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
0
1T: 0
2T: 0